Neler Yeni

Ekran kartı bios yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Alparslan Gökçeoğlu
Arkadaşlar bende asus rx 470 mining edition ekran kartı var biosu modlanmış. Oyun oynamak için bios atmam gerekiyor galiba. Uygun bios bulamadım normal Asus RX 470 biosu atsam çalışır mı ? Birde bios atarken VRAM markası önemli mi?

ByHummer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Kaplan
Bende de aynı sorun var. Rx 470 aldım mining. Fakat oyun açtığımda donuyor kart. Oyun oynamak için bios atmam gerekiyor sanırım

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,309
İsim
.
Arkadaşlar bende asus rx 470 mining edition ekran kartı var biosu modlanmış. Oyun oynamak için bios atmam gerekiyor galiba. Uygun bios bulamadım normal Asus RX 470 biosu atsam çalışır mı ? Birde bios atarken VRAM markası önemli mi?
Kartınız 4 gb ise bunu indirebilirsiniz.
VGA Bios Collection: Asus RX 470 Mining 4 GB | TechPowerUp
Oyunlarda donma sorunu varsa frekans değerleriyle oynamayı deneyin, düşürmenizi öneririm ben. Çünkü o serilerin güç beslemeleri pek iyi değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Alparslan Gökçeoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ByHummer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Kaplan
Hocam ben bellek frekansını 1750 den 2000 e çektim o şekilde geri yükledim biosu şuan karttan görüntü gelmiyor. 😂 kartı yaktım mı acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çözüm bulursanız bana da yazar mısınız
Kurtarmak için ekstra bir ekran kartı var elimde ama tek ekran kartı slotu var anakartta ne yapacağım bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Alparslan Gökçeoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben bellek frekansını 1750 den 2000 e çektim o şekilde geri yükledim biosu şuan karttan görüntü gelmiyor. 😂 kartı yaktım mı acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurtarmak için ekstra bir ekran kartı var elimde ama tek ekran kartı slotu var anakartta ne yapacağım bilmiyorum
Ekran kartını çıkart onboard girişine tak sonra anakartın biosunu gir advanced de integrated gpu falan bişey olmadı lazım o autodadır onu değiştir ondan sonra tak ben öyle yaptım bende bi bozmuştum
Onboardı aktif ederek yaptım

Top Bottom