Neler Yeni

Ekran kartı chip tamiri olurmu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Bülent Can
Arkadaşlar bugün Asus gt630 2gb ekran kartima termal macun yenilemesi yapmak için açtım üstündeki macun aşırı derecede kuruduğu için biraz bastırdım tırnakla temizledim sonradan dikkat edince aşağıdaki gibi chipin üstündeki 3 adet direc kopmuş tamiri olurmu yerine başkası takılırmi yardımınız için teşekkürler

Ekler

• IMG_20220514_175709.jpg
    IMG_20220514_175709.jpg
    2.2 MB · Hit: 22
  • Beğen
Reaksiyonlar: efeg

Fatihky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih Kaya
geçmiş olsun yapanı bulmak zor kesin çözümü zor genelde bu durumlarda

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yusuf kaya
yapması zor ama yapanda çok garanti vermez 1 ayila 2 yıl arasında geri gider yani geçmiş olsun

efeg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
AHMET ARDUÇLU
İlgilendiği Kategoriler
Sistem toplama - Ekran kartı tercihleri
Arkadaşlar bugün Asus gt630 2gb ekran kartima termal macun yenilemesi yapmak için açtım üstündeki macun aşırı derecede kuruduğu için biraz bastırdım tırnakla temizledim sonradan dikkat edince aşağıdaki gibi chipin üstündeki 3 adet direc kopmuş tamiri olurmu yerine başkası takılırmi yardımınız için teşekkürler
olur kardeşim ama bence o karta gerek yok

KnightDavion

80+ Bronze

YouTube’da tamir yapan birkaç kanal gördüm. Hatırladığım kadarıyla ortalama 400-500 TL fiyat istiyorlardı. Bence değmez.

Top Bottom