Neler Yeni

Ekran Kartı dahili olan mükemmel bir pc'de bir şey yapılır mı??

emre24232

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
emre emre
Merhabalar , Ekran Kartı Modelim'e bakınca Amd Readon Graphics yazıyor. 16 GB Ram'im var ve ayrıca Amd Ryzen 7 5700u işlemcim var markası Lenevo Thinkpad E15 Gen 3. Bu laptop ile en azından low ayarlarda yeni nesil oyunlar oynanırmı ? Yada bu laptopa harici vb. Ekran Kartı takılırmı ?

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Çağatay Yılmaz
Merhabalar , Ekran Kartı Modelim'e bakınca Amd Readon Graphics yazıyor. 16 GB Ram'im var ve ayrıca Amd Ryzen 7 5700u işlemcim var markası Lenevo Thinkpad E15 Gen 3. Bu laptop ile en azından low ayarlarda yeni nesil oyunlar oynanırmı ? Yada bu laptopa harici vb. Ekran Kartı takılırmı ?
maalesef

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Çağatay Yılmaz
ah be hocam harici ekran kartı konusunda düşünüyordum onca zamandır. Yeni nesil oyunlardan kastığım Elden Ring,Starfield vb.
laptoplara sonradan ekran kartı takılmıyo hcoam maalesef. elden ring 720p en düşük ayarlarda yaklaşık 50-60 fps alırsınız diye tahmin ediyorum emin değilim

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Tuğra
ah be hocam harici ekran kartı konusunda düşünüyordum onca zamandır. Yeni nesil oyunlardan kastığım Elden Ring,Starfield vb.
evet takılabilir özel ekran kartları var araştırabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama laptopun içine takamazsın harici kullanırsın

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Laptop'a harici ekran kartı takmayla ve buna para harcamak yerine Geforce Now ile yüksek kalitede akıcı oyun oynanabilirsin

QSpammer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
E
Hocam Dahili Ekran kartı olan işlemcilerden en yakını Uhd 770 12900K (Son test edilmiş olan, Bulabildiğimiz en son test olan)
Berbat bir performans veriyor. Önerim Sattın ve Toplama Masa üstü alın veya 45-60K fiyatlarda bir Laptop seçin.

ByEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Yılmaz
harici ekran kartı takılır ama uğraştırıcı görüntü kirliliği ekstra masraf vs güncel oyunlardanda oynayamaz oynasanız bile keyif alamazsanız o laptop gündelik işler için hızlı bir şekilde halledebilmek için tasarlanmıştır yani oyun hayaliniz için ekstra masrafa girmeniz gerekir

emre24232

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
emre emre
harici ekran kartı takılır ama uğraştırıcı görüntü kirliliği ekstra masraf vs güncel oyunlardanda oynayamaz oynasanız bile keyif alamazsanız o laptop gündelik işler için hızlı bir şekilde halledebilmek için tasarlanmıştır yani oyun hayaliniz için ekstra masrafa girmeniz gerekir
hocam laptop masanın altında bir sehpada duruyor ben monitöre bağladım masaüstü gibi harici ekran kartı takarsam masanın altındaki sehpada duracak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela ben bu ekran kartını alıp pc ye takabilirmiyim ? https://www.vatanbilgisayar.com/msi...x-oc-8gb-gddr6-128bit-nvidia-ekran-karti.html

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,647
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom