Neler Yeni

EKRAN KARTI DEVRE DIŞI GÖZÜKÜYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
anonim user
Merhabalar sabah saatlerinde bilgisayarımda hiçbir sorun yokken birdenbire ekran kararmaya ve mouse hareket etmemeye başladı ve birdenbire bire ekran bu hale döndü. Bilgisayardan çok anlamam ancak hemen aygıt yöneticisinden donanımlara bakmak istedim ve resimde gözüktüğü gibi devre dışı kaldığını gördüm. Sürücüyü güncelleştir dememe rağmen sürücü güncelleşmiyor ve devre dışı bırakıp açtığımda dahi aynı şekilde kalıyor.Ayrıca Windows tarafından tüm güncellemeleri de yaptım. Ardından geforce experience ile temiz kurulum yaptım fakat bir fayda etmedi. Konu ile ilgili bir tecrübesi veya bilgisi olan varsa yardım edebilir mi yoksa ürünü servise yollamayı düşünüyorum.

NOT: ÜRÜN DAHA DÜN SERVİSTEN YENİ GELMESİNE RAĞMEN BU ŞEKİLE GİRDİ GARANTİSİ OLDUĞU İÇİN İÇİNİ AÇIP BİR ŞEY YAPAMAM DRİVER TARZI BİR KONU İLE ÇÖZÜM OLABİLECEKSE YARDIMCI OLUNUZ YOKSA TEKRARDAN GÖNDERMEK ZORUNDA KALACAĞIM.

Ekler

• 5f963ff2-2b39-4625-9eac-496e40c7c07b.jpg
    5f963ff2-2b39-4625-9eac-496e40c7c07b.jpg
    259.3 KB · Hit: 23

Eraskel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet EFİL
DDU ile ekran kartı driverini silip yeniden yükleyin. Buradaki gibi. Fakat servisten yeni gelmiş bir cihazda bunu yapması biraz garip.

Top Bottom