Neler Yeni

Ekran Kartı Driveri Varken Siyah ekran veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Balaban
Oyun oynarken bir anda ekran karardı ve Monitöre görüntü gelmedi monitörü değiştirdim kablolara baktım v.s Pcye res atınca Asus Yazısı geldi ama oturum açınca tekrar gitti Onboarddan sıkıntısız çalışıyor Güvenli moddada çalışıyor ekran kartı varken ama DDU ile driveri silip yeniden yüklerken tekrar dondu ve ekran gitti sorunum budur yardımcı olursanız sevinirim

Emre6134

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emre
Oyun oynarken bir anda ekran karardı ve Monitöre görüntü gelmedi monitörü değiştirdim kablolara baktım v.s Pcye res atınca Asus Yazısı geldi ama oturum açınca tekrar gitti Onboarddan sıkıntısız çalışıyor Güvenli moddada çalışıyor ekran kartı varken ama DDU ile driveri silip yeniden yüklerken tekrar dondu ve ekran gitti sorunum budur yardımcı olursanız sevinirim
Ekran kartınız nedir hocam amd mi kullanıyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,525
İsim
Murat Orhan
Chipset arızası diyeceğim buna çünkü bu sorun chipsete ısı verildiğinde veya reballing gördüğünde düzeliyor. Kapasitörlerde de sorun olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elime bu sorunla ilgili 50 tane kart geçtiyse 49 u chipsetten sorunluydu çok büyük ihtimalle chipset. Ama bazen 4 5 driver önceki driverları kullanmak işe yarıyor deneyebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Balaban
Chipset arızası diyeceğim buna çünkü bu sorun chipsete ısı verildiğinde veya reballing gördüğünde düzeliyor. Kapasitörlerde de sorun olabilir.

Elime bu sorunla ilgili 50 tane kart geçtiyse 49 u chipsetten sorunluydu çok büyük ihtimalle chipset. Ama bazen 4 5 driver önceki driverları kullanmak işe yarıyor deneyebilirsiniz.
Uzun süredir O.c'siz Kullanıyorum en fazla 67 Dereceyi Görmüştür Geometry Dash Çok Ağır bir oyunda değil bir anda Chipseti Nasıl bozulabilirki

Windows güncel mi hocam güncel değilse görmüyo olabilir
Şimdi Format atıcam olmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,525
İsim
Murat Orhan
Uzun süredir O.c'siz Kullanıyorum en fazla 67 Dereceyi Görmüştür Geometry Dash Çok Ağır bir oyunda değil bir anda Chipseti Nasıl bozulabilirki

Şimdi Format atıcam olmadı
Biraz şans işi açıkçası miadını doldurmuştur reballing ile düzelir en son care

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Balaban
Format Sonrası Düzelme yok arkadaşlar Eski Driver'larıda Denedim Malesef Sorun Aynı Acaba Reballing'i nerede yaptırabilirim ve maliyeti ne olur

Tam Düzelmedi Derken Forumdan Bir Arkadaş Bana Driver Attı Kurdum Düzeldi Dxdiag'da ve oyunlarda görüyor ekran kartımı Windows Update'yi kalıcı olarak kapattım Kendisine Burdanda Teşekkür Ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,139
Üyeler
154,874
Son üye
oyunoyuncusu
Top Bottom