Neler Yeni

ekran kartı fanlarım boşa dönüyor

dooms6126

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buğra Karaahmetoğlu
Arkadaşlar merhabalar rx570 ekran kartım var çift fan kasa soğutmasından falan zaten sıkıntı da sorun o değil sorun şu fanım auto da dönerken %56 da dönüyor ve ekran kartım oyunda 88 derece görüyor ben fanı manuel de %90 a çekiyorum sıcaklık hala aynı fanlar daha hızlı dönüyor ses değişiyor ama fanlar ekran kartına etki etmiyor gibi

Ekran görüntüsü 2023-08-07 020423.png

90fan.png

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kartın bakımları ne zaman yapıldı?

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Arkadaşlar merhabalar rx570 ekran kartım var çift fan kasa soğutmasından falan zaten sıkıntı da sorun o değil sorun şu fanım auto da dönerken %56 da dönüyor ve ekran kartım oyunda 88 derece görüyor ben fanı manuel de %90 a çekiyorum sıcaklık hala aynı fanlar daha hızlı dönüyor ses değişiyor ama fanlar ekran kartına etki etmiyor gibi

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
acilen karta termal macun ve pad yenilemesi yapman lazım demek oluyor. tahminim garantisi bitmiştir bi bakım fişşek olur.

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Kasanın hava sirkülasyonunu da kontrol edin. Ön fanlardan içeriye soğuk hava alındığından ve sıcak havanın egzoz fandan atıldığından emin olun.

dooms6126

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buğra Karaahmetoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
acilen karta termal macun ve pad yenilemesi yapman lazım demek oluyor. tahminim garantisi bitmiştir bi bakım fişşek olur.
Kasanın hava sirkülasyonunu da kontrol edin. Ön fanlardan içeriye soğuk hava alındığından ve sıcak havanın egzoz fandan atıldığından emin olun.
Ön de fan yok geçen bu konuyu açmıştık ben sıcaklıktan yana sıkıntılı değilim canların etki etmemesinden sıkıntılıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakımları 3 gün önce yaptım cooler Master macun sürdüm pad orijinal padi kararma dahi yok

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ön de fan yok geçen bu konuyu açmıştık ben sıcaklıktan yana sıkıntılı değilim canların etki etmemesinden sıkıntılıyım

Bakımları 3 gün önce yaptım cooler Master macun sürdüm pad orijinal padi kararma dahi yok
Kasadan dolayı etki etmiyordur, içeri soğuk hava girmiyor.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf

o zaman denildiği gibi sıcak hava devirdaim oluyor sürekli sistem kendini yetecek soğuk havayı yenileyemiyor. zaten havalar sıcak amplifiye oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,101
Üyeler
140,768
Son üye
BJKLİ TARİHÇİ
Top Bottom