Neler Yeni

RX 580 8gb oyundayken bi anda ekran kararıp fanlar çok hızlı dönüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Efdâl
Instagram
ahmetefdal
Steam
https://steamcommunity.com/id/ahmetefdal/
Discord
Efdâl#3780
herkese iyi forumlar dostlar. son bir aya yakındır canımı sıkan bir olay var. MSI RX580 8gb ekran kartım ve AMD Ryzen 5 5600x işlemcim var. 2 gün önce bilgisayarıma rdr2 indirdim. 1 sene önce de oynuyordum bu oyunu ama o zaman böyle bir sorun yoktu şu anda oyuna girdikten sonra 1 dakika falan geçince bu sorun oluyor. sorunum tam olarak şu : RDR2 ye girdikten 1 dakika sonra bi anda ekran simsiyah olup ekran kartı fanlarım son hızda dönmeye başlıyor. öyle hızlı dönüyor ki sanki kasa uçacak gibi öyle hızlı yani. korkudan hemen power tuşuna basılı tutarak pc yi kapatıp biraz bekledikten sonra geri açıyorum bi sıkıntı olmadan açılıyor. aynı sorun ara sıra valorant oynarken de oluyor ama nadiren oluyor. sebebini bilmiyorum ama rx570-580 kullanan çoğu kullanıcı da bu problemler varmış. ekran kartı driverindan olduğunu düşünüyorum cünkü son güncellemeden sonra yaşamaya başladım bu sorunu ve ne izlediysem ne yaptıysam düzelmiyor çok canımı sıkmaya başladı ne yapmam lazım ?

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
atacan atmaca
wattman geçmiş olsun under volt yaparak çözebilirsin başka yolu yok veya satıcaksın ekran kartını

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,281
Üyeler
141,431
Son üye
VeyselBey
Top Bottom