Neler Yeni

Ekran Kartı - Monitör Tavsiye Lazım!!!

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmetcan İvrendi
Sa 10K Bütcem var Ekran kartı ve monitör alcam Kararsızım bu fiyata ekran kartı ve monitör önerir misiniz?.
NOT: 2.EL Bakıyom ama güvenemiyorum Eğer Güvene bileceğim 2 el Ekran Kartı ve monitörde Önerebilirsiniz zaten 10K bütçeyle 0' hem monitör hem ekran kartı almayı beklemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yamayı unutmuşum Ryzen 7 3800X İşlemci var 650W PSU

Son düzenleme:

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
slm

İkisi de Pivot destekli 27 inç IPS monitör

DOHC VTEC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Onur Sayar
Bulunduğun bölgeden letgoyla garantisi devam eden bi monitör bak, belki şansına yakınlarında güzel bir şey bulursun, bulamazsan 0 olarak buna bakarsın.

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmetcan İvrendi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

İkisi de Pivot destekli 27 inç IPS monitör
Knk iyi güzel monitörlerde Yukarıdada dediğim gibi 5.7K Monitöre verince Ekran Kartı İçin para kalmıyor çok Ama 3000-5300TL'de 2 el RX 6600 Var Tabi Ama Güvenmiyor ekran kartı satıcılarına Bozmuştur veya bozuk Gelmiştir iade edememiştir bize kakalamaya çalışıyordur vs. bu yüzden Ekran Kartını 0 düşünüyorum eğer güvenilir bi 2 el ekran kartı bulabilirsem O zaman senin dediğin iyi alırım ama şunlık Monitör 5K max Düşünüyorum

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
slm
O zaman aradığın özelliklerde sadece 24 inç monitörler bulabilirsin kankam 27 inç IPS düzgün monitörler 5.000 TL'den başlıyor

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bunu al geç pivot özelliği var. Eğer illaki 27" olsun dersen 27" pivot özellikli yukarıda arkadaşın attığı lenovodan başka ben görmedim daha uygun.

İkinci elde 6600xt bulursun biraz zorlarsan.

Dikey kullanmasam da olur dersen 27" bu olur.

VA panel olsa da olur FPS oyunu çok oynamıyorum diyorsan pivot özellikli bu olur.

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmetcan İvrendi
Bunu al geç pivot özelliği var. Eğer illaki 27" olsun dersen 27" pivot özellikli yukarıda arkadaşın attığı lenovodan başka ben görmedim daha uygun.

İkinci elde 6600xt bulursun biraz zorlarsan.

Dikey kullanmasam da olur dersen 27" bu olur.

VA panel olsa da olur FPS oyunu çok oynamıyorum diyorsan pivot özellikli bu olur.
1-monster fiyat olarak iyi Ama 24" Önermiyolar 27" Kullanan arkadaşım sakın 24" alma 27" al kesinlikle diyor baya fark varmış hissiyat ve fiziksel olarak diyor.
Ve Bu monitör Kullanmak İçin Adaptör Kullanılıyo Yani yanar patlar bi şey olur diye şüpheliyim Adaptörler genelde sorun çıkarıyor

2-İlla İPS Olmak Zorunda Değil VA'da olabilir Pİvot'da Şart Değil
3-Ekran Karı olarak Şunlardan Brini Düşünüyorum Sence?

Not: Daha Ucuzlarıda var ama ben soğutması iyi ve Güvene bileceğim ilanları attım ama hepsinede güvenmiyom bazılarına güveniyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,654
Üyeler
154,978
Son üye
oflucan
Top Bottom