Neler Yeni

Öneri Ekran Kartı Önerisi 0 veya 2.ci el

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen
AMD Ryzen 3 2200g işlemcim var buna darboğaz yapmayacak akıcı şekilde işlemci ile uyumlu bi şekilde çalışacak ekran kartı önerisi olan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Not- işlemcide vega 8 grafik var ama zorlamak istemiyorum

Süleyman ÇAKIR-

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bütçe? Ekran kartlı kullanacaksan işlemcini değiştirmeni öneririm, apu işlemcileri ekran kartlı kullanınca işlemcinin performansı düşüyor.

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,166
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset

emrreii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Emre İnci
Bildiğim kadarıyla rx 570’e kadar darboğaz sorumu yaşamadan kullanabiliyorsun. Konudan bağımsız olarak kullandığın apu’nun performansından memnun musun? Ekran kartsız (şimdilik)bir sistem topluyorum. Ryzen 3 2200g almak istiyorum. Aldığı fps değerleri vs anlatır mısın?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla rx 570’e kadar darboğaz sorumu yaşamadan kullanabiliyorsun. Konudan bağımsız olarak kullandığın apu’nun performansından memnun musun? Ekran kartsız (şimdilik)bir sistem topluyorum. Ryzen 3 2200g almak istiyorum. Aldığı fps değerleri vs anlatır mısın?
Şuan güzel ve akıcı bi şekilde oynuyor ama tabii ki ekran kartı olmadığı için düşük ayarlarda olduğu için ortalama 10 üzerinden 7 puanlama yapabilirim

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
2200g alma 2400g yada 3400g al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe belirtirmisin?
Bütçe belirticek durum yok Ryzen 3 2200g işlemci var darboğaz yapmayacak akıcı güzel bi şekilde çalışacak ekran kartı önerirseniz sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe belirticek durum yok Ryzen 3 2200g işlemci var darboğaz yapmayacak akıcı güzel bi şekilde çalışacak ekran kartı önerirseniz sevinirim

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20

Rx570 yada rx480 bak veyahut Rx470.

emrreii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Emre İnci
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen
Bütçe? Ekran kartlı kullanacaksan işlemcini değiştirmeni öneririm, apu işlemcileri ekran kartlı kullanınca işlemcinin performansımal

Rx570 yada rx480 bak veyahut Rx470.
Teşekkür ederim 3 ürünü inceleyip bakarım

zaten düşük ayarlarda olacak o aşikar.

Fps olarak 3-5 fark ediyormuş öyle duydum. İzlediğim testlerde de keza
Orası öyle sonuçta bizler yüksek seviye bi kasa toplayamadığımız için orta segment veya biraz altında olduğu için böyle durumlar olur eğer yeni toplayacak olursan Ryzen 5 3500x işlemci öneririm tabi bunun yanı sıra ekran kartı fiyatı biraz yüksek olur

emrreii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Emre İnci
Şuan güzel ve akıcı bi şekilde oynuyor ama tabii ki ekran kartı olmadığı için düşük ayarlarda olduğu için ortalama 10 üzerinden 7 puanlama yapabilirim
Anladım dostum biraz daha detaylandırabilir misin? İzlediğim oyun testlerinde örneğin csgo yüksek ayarlarda 100, gta v orta düşük ayarda 40 civarı fps veriyor senin tecrübe ettiklerin neler?

Top Bottom