Neler Yeni

Ekran Kartı Sattım Fakat Sorunlu Olduğu Söyleniyor

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Kanka ürünü iade ettiği bişey değil umarım zarar vermez. Eğer zarar gelirse sahibindenenden hiçbir şekilde hak talep edemiyorsun. Git yasal yollara başvur diyo
kanka aktif satıcıyım orda olumlu yorumlarım var sorun olacağını sanmıyorum yollarken video cektım

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Pc İle Alakalı her şey Ve Yazılım
ilk test 590 ile yapılmış alttakı fotodaki 3060 12gb ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir oyunun bencmarkıda hangisi anlamadım

kanka 590 ile de 2k da test etmiş.
assasin creed valhalla ya benziyor başka bi oyunda test etmesini istesen örn: gta 5 falan

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mert Öztürk
kanka aktif satıcıyım orda olumlu yorumlarım var sorun olacağını sanmıyorum yollarken video cektım
Sorun o değil. Senin elinde video var misal her şeyiyle birlikte. İadede de hem kutuyu açarken hem de pcye takıp test ettin ve bir sorun olduğuna karar verdin diyelim. Kargo paketinde de sorun yoktu. Sahibindene söylüyorsun ürüne zarar verip iade etmiş diye ama senin bunu demen hiçbir işe yaramıyor. Sahibinden ürün fiyatını alıcıya yine iade ediyor ve senin arkanda durmuyo. Gidip videolarla yasal haklarınıza başvurabilirsiniz diyo.

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Hocam iade etsin etsin de arkadaşın dediği gibi inşallah zarar ziyan vermez karta.
kanka korkar oldum bır daha bu kadar yuksek mebla kart yollamayayım ordan en ıyısı

Sorun o değil. Senin elinde video var misal her şeyiyle birlikte. İadede de hem kutuyu açarken hem de pcye takıp test ettin ve bir sorun olduğuna karar verdin diyelim. Kargo paketinde de sorun yoktu. Sahibindene söylüyorsun ürüne zarar verip iade etmiş diye ama senin bunu demen hiçbir işe yaramıyor. Sahibinden ürün fiyatını alıcıya yine iade ediyor ve senin arkanda durmuyo. Gidip videolarla yasal haklarınıza başvurabilirsiniz diyo.
ciddi misin ya ozaman boku yeriz işte.

assasin creed valhalla ya benziyor başka bi oyunda test etmesini istesen örn: gta 5 falan
yok kanka herif anlayıssız. anlamıyor.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,293
İsim
Kerem Çavuş
kanka korkar oldum bır daha bu kadar yuksek mebla kart yollamayayım ordan en ıyısı

sahibinden param güvendeyle kapı menteşesi bile satılmaz satıcı için güvenilmez bir sistem , keşke ekran kartını elden satsaydın

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Ekran kartına çok yüklenilmiş ne la napmış olabilirsinki xd
kanka 5 ayda ne yapmış olabilirim harbı faturası flan var yanı sallamasyon degıl.

sahibinden param güvendeyle kapı menteşesi bile satılmaz satıcı için güvenilmez bir sistem , keşke ekran kartını elden satsaydın
geri gelecek kanka bakalım.

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Pc İle Alakalı her şey Ve Yazılım

yok kanka herif anlayıssız. anlamıyor.
kral o zaman anlamıyorsa ya kartı test et zarar vermişlerse alma yada sen git düzgün bi şekilde test et (aynı yerdeyseniz )

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,709
İsim
Kadir
Param güvendeyle ürün satmayan kişiye, param güvendeyle ürün satmamak lazım bence daha uyguna kart buldu bahane uyduruyor gibi geldi bana

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Kartı kaçdan sattınız hocam?
8

kral o zaman anlamıyorsa ya kartı test et zarar vermişlerse alma yada sen git düzgün bi şekilde test et (aynı yerdeyseniz )
kanka aynı yerde olsam param guvende satar mıyım

Param güvendeyle ürün satmayan kişiye, param güvendeyle ürün satmamak lazım bence daha uyguna kart buldu bahane uyduruyor gibi geldi bana
oda olabilir.. zaman kaybı yemin ederim.

Top Bottom