Neler Yeni

Ekran kartı stok sorunu biter mi?

G.P.U

80+ Silver
1616231245772.png

Hmm bu fotoyu miningciler beğendi

smsísmαíl

80+ Silver
yaza kadar düzeleceğini düşünüyorum

Satashke

80+ Bronze
Yaza doğru ucuzlayacak diyenler Eylül ayında da şubatta ucuzlayacak diyordu. Bu sene kart falan beklemeyin :)

Herucane

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Canberk pala
inşallah kimse de ellerindeki kartları almaz da ellerinde kalır mining yapılmış kartlar
Kanka hiç bir zaman kripto paralar böyle yüksek Gitmicek bittiğindede elinde patlıcak hepsi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaza doğru ucuzlayacak diyenler Eylül ayında da şubatta ucuzlayacak diyordu. Bu sene kart falan beklemeyin :)
Beklenir yazın ucuzlayacak ağam

G.P.U

80+ Silver
Bak görürsün kanka o kartlar ellerinde patlıcak etraf 2el ekran kartı dolucak iyi seyret
Kartları normal fiyatı ile alsan bile 4 aydan önce kâr edemiyorsun ki olduğundan pahalıya gidiyorlarbirde eth asla 4 ay yüksekte durmaz beter olsunlar

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,880
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Knk Azerbaycan da olan sağlam bir bilgisayar parçası satan yerin linkini koysana

Bolmace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Enes Akgün
Merhaba arkadaşlar. Donanım arşivine Bakü den katılıyorum. Malum Türkiyede ekran kartı stok sorunu derken Azerbaycanda da yavaş- yavaş stok sorunu yaşıyorduk. Türkiyedeki gibi olmasa da stok sorunumuz vardı. Ama son günlerde burda bir stok patlaması oldu. Gtx 1660 olsun 1660 ti olsun 1650, 1650 super olsun 3000 serisi zaten var. Fiyatları biraz pahalı ama adamlar nerden bulmuş hiçbir fikrim yok. Yalnızca bu değil hem. Nerdeyse tüm bilgisayar donanımı satan mağazalarda stok sorunu bitmiş.
Şurdan 1 kişinin gelecek yorumuna cevabına dahi inanma. Aralık ortasında başladı bu muhabbet ocaktan sonra düzelecek. Ocak oluyor şubat gibi düzelir mart oluyor nisan mayıs belki yaza diyorlar herkes g*tünden sallıyor dostum elinde sütü olan atıyor o yüzden paran imkanın varsa şu an ki sektörde en uygun gelen sistemi veya parçayı al önerim tek ekran kartı alma çok uçuk fiyat hazır sistem alın

Fatih24

80+ Bronze
stokların hiç gelmemesi gibi bir durum söz konusu olabilir mi? 1 senedir para birikitiriyorum korkuyom la

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,635
Üyeler
155,601
Son üye
am1ral
Top Bottom