Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartı sürücüsünü kurduktan sonra görüntü kesilme sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Lovely catt
Dün PC kendin kendine reset attı acilmadi . Format attım attiktan sonra ekran kartı sürücüsünü kurarken sinyal yok mesajı geliyo makine çalışıyor ama görüntü yok her şey denedim hard disk , SSD , tek ramde çalıştırma bios update aklınıza ne gelirse . Güncellemeler dahi yapılıyor ama ne zaman ekran kartı driverini kursam sistem görüntü kesiyor yeni ekran kartı alsam sorun yaşar mıyım . Bu arada biraz önce güç bela güvenli modda driveri kurdum normal PC açılıyor bios ekranindan sonra yine görüntü vermeyi kesiyor, not gpudan traktor gibi ses geliyor termal macunu değiştirdim tek fani dönmüyor
IMG_20240107_211421.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Lovely catt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yanlış sürücü yüklenmiş olabilir mi? hazır uygulama mı kullandın kendin mi kurdun?
Windows update kursada gidiyor , kendim Nvidia kurduğum zamanda görüntü yok ,doğru driver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta üstündeki fani soktum ikili fan biri bozuk dönmüyor diye öyle taktım biosta geliyor sonra Windows ekranı gelmeden sinyal yok sanırım kartta sorun çözemedim Asus GTX 950 o.c ilk çıktığı dönemler almış 2016 dan beri nerdeyse aktif kullaniyodum 2 kere termal macunu değiştirdim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Lovely catt
Yardım edebilecek biri var mı acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Lovely catt
Kimse cevap vermemiş sorunu çözdüm tahmin ettiğim gibi ekran kartından mis .belki birinin başına gelirse ilk dusuncegi şey PC de başka gpu denesin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,006
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom