Neler Yeni

Yardım Ekran Kartı Taktığımda Ses Geliyor

FurkanT57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Turan
Merhaba herkese iyi forumlar. 2 gün önce GameGarajdan Palit Marka RTX 4060Ti ekran kartı satın aldım. Ekran Kartını takıp oyun oynadığımda vs. bir ses duymuyorum ama bilgisiyarı kapattığım da kasanın içinden bir ses geliyor. Bu ne olabilir? Sanırım Ekran kartından geliyor ses ☹️
Video

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
Merhaba herkese iyi forumlar. 2 gün önce GameGarajdan Palit Marka RTX 4060Ti ekran kartı satın aldım. Ekran Kartını takıp oyun oynadığımda vs. bir ses duymuyorum ama bilgisiyarı kapattığım da kasanın içinden bir ses geliyor. Bu ne olabilir? Sanırım Ekran kartından geliyor ses ☹️
Video
videoda ses yok

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,348
İsim
ismail
Coil whine'dır.Başka bir şey olma ihtimali pek yok.Rahatsız edecek düzeyde ise değişimi önerilir.

FurkanT57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Turan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,348
İsim
ismail
Ses bir süreliğine var sonrasında gidiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses var da biraz az çıkmış
Kullanmaya devam et şimdilik.Benim de yeni pc alınca gelmişti başıma.Psudan tıkırtılar geliyordu ara sıra oyun oynarken.Kendiliğinden geçti sonrasında.Kimisinde bobinler çığlık atarcasına ses çıkartıyor mecbur değişim yaptırıyorlar.Rahatsız etmiyorsa değişimle uğraşma dene bir süre daha.

FurkanT57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Turan
Kullanmaya devam et şimdilik.Benim de yeni pc alınca gelmişti başıma.Psudan tıkırtılar geliyordu ara sıra oyun oynarken.Kendiliğinden geçti sonrasında.Kimisinde bobinler çığlık atarcasına ses çıkartıyor mecbur değişim yaptırıyorlar.Rahatsız etmiyorsa değişimle uğraşma dene bir süre dah
Bir süre daha kullanıyım umarım ses artmaz. Vermiş olduğun bilgiler için teşekkür ederim. 🙏

FurkanT57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Turan
Bir sorum daha olucak sizlere benim güç kaynağımdan 1 kablo geliyor böyle ben bunu taktım 1 noktası kare olacağına ev işaretli gibi kablo bağlantısı doğru mu?

Ekler

• IMG_0618.png
    IMG_0618.png
    2 MB · Hit: 25
  • IMG_0617.png
    IMG_0617.png
    1.5 MB · Hit: 22
Top Bottom