Neler Yeni

Ekran kartı termal macun önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed Emin Küçük
Zotac 3060ti var termal macunu ve pedlerini değiştirmek istiyorum önerileri olan var mı fiyat performans olursa iyi olur

ThE LoSt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed Emin Küçük
Macun değiştirmen yeterli. Eski seri kartlar gibi çok ısınan bir ürün değil zaten. Açtığında bak pede dokun kupkuru ise onuda değiştir.
o zaman ped de sipariş vereyim kuruysa değiştiririm kuru değilse kalır bozulmas felan herhalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Macun değiştirmen yeterli. Eski seri kartlar gibi çok ısınan bir ürün değil zaten. Açtığında bak pede dokun kupkuru ise onuda deği
mx6 termal macun linki atar mısın bakıyorum yorumların hepsi sahte ürün diyor orjinal satan bir yer biliyor musun rica etsem atar mısın

Son düzenleme:

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Muhammed emin efe
o zaman ped de sipariş vereyim kuruysa değiştiririm kuru değilse kalır bozulmas felan herhalde

mx6 termal macun linki atar mısın bakıyorum yorumların hepsi sahte ürün diyor orjinal satan bir yer biliyor musun rica etsem atar mısın
Kankam 3060 cok eski bi kart değil. Bu peder hemen kuruyacak ürünler değil. Aşırı ısınma yoksa kurumamistir peder.

Teknobiyotik üzerinden alabilirsin.

Bünyamina

80+ Gold
Neden değiştirmek istiyorsun ? Değişim hiç ve ya az olacak değmez yani. Çok kaliteli macunla değişmelisin ki fark memnun etsin. Ped konusunda da aynı onlar zaten kaliteli koyuyorlar.
80 derece altındaysa neden elleyesin ki uğraşacaksın para harcayacaksın değişimden de memnun kalmayacaksın.
Çok ısınıyor dediğin şey kişiden kişiye göre değişir. Benim kart 86 dereceyi görüyor. Ben buna ısınıyor derim. Çok ısınıyor tabiri yanlış olur. Senin kart çok büyük ihtimalle 80 altında sende normalin işte biraz üzerinde dersin. Bunun için macun mu değişilir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed Emin Küçük
Neden değiştirmek istiyorsun ? Değişim hiç ve ya az olacak değmez yani. Çok kaliteli macunla değişmelisin ki fark memnun etsin. Ped konusunda da aynı onlar zaten kaliteli koyuyorlar.
80 derece altındaysa neden elleyesin ki uğraşacaksın para harcayacaksın değişimden de memnun kalmayacaksın.
Çok ısınıyor dediğin şey kişiden kişiye göre değişir. Benim kart 86 dereceyi görüyor. Ben buna ısınıyor derim. Çok ısınıyor tabiri yanlış olur. Senin kart çok büyük ihtimalle 80 altında sende normalin işte biraz üzerinde dersin. Bunun için macun mu değişilir ?
83 dereceye çıkıyor rdr 2 oynarken 80 ila 83 arası gidiyor buda normal değil hatta baya yüksek normalde 70 75 olması lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,836
Üyeler
151,815
Son üye
eser_12323
Top Bottom