Neler Yeni

Ekran kartı üstüne ıslak mendil

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Emir
ıslak çalışmadığı sürece psu hariç hepsi çalışıyor
1712846194323.png

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
C Ş

Bu iş oyuncak değil, garantisi yok. Çok büyük ihtimalle kısa devre olacaktır.

Parçalarıma güveniyorum diyen başına iş açmak isteyen buyursun yıkasın.

Aykut D.

80+ Gold
Sen git tüm anakartı yıka, ekran kartını yıka, işlemcini yıka, RAMlerini yıka öyle video at. :D
Brom aşırı kirli boardları babam yıkardı kurutur tiner banyosu sonrası 0 gibi çalışırdı . Elektronik ıslak çalışmadığı yada iyi kurutulduğu sürece yıkanabilir .
(Babam 37 senelik elektronik ustası )
Mesaj otomatik birleştirildi:

Brom aşırı kirli boardları babam yıkardı kurutur tiner banyosu sonrası 0 gibi çalışırdı . Elektronik ıslak çalışmadığı yada iyi kurutulduğu sürece yıkanabilir .
Örn: Nejdet usta

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
C Ş

Örn: Nejdet usta
Saf suyla yıkarsanız bir şey olmaz genelde. Ben musluk suyu ile yıkanmamasını söylüyorum. Musluk suyunun saflığı bozulduğu için elektrik iletkenliği kazanabiliyor.

Aykut D.

80+ Gold
Saf suyla yıkarsanız bir şey olmaz genelde. Ben musluk suyu ile yıkanmamasını söylüyorum. Musluk suyunun saflığı bozulduğu için elektrik iletkenliği kazanabiliyor.
E tiner banyosuda boşuna değil sondada tiner banyosu yaptırarak kalan kalıntıyı temizliyorsun .

lanwi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Okyanus Öztürk
kasayı temizlerken babam ekran kartının üstüne çok hafif sürdü ıslak mendili direk kuru bezle sildim herhangi bir sıkıntı olur mu kasayı açtım şu an normal çalışıyor?
bisey olmaz

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
her kasayı açtığımda her yeri ıslak mendille temizliyorum ben ekran kartı üstü altı dahil sadece iç parçalara ve anakarta değdirmeyeceksin

Aykut D.

80+ Gold
her kasayı açtığımda her yeri ıslak mendille temizliyorum ben ekran kartı üstü altı dahil sadece iç parçalara ve anakarta değdirmeyeceksin
Birşeyi ne kadar sök tak okadar laçka hurda olur. Önerim eğer çok tozlu değilse 1-2 senede bir temizlik öneririm. Yoğun tozlu ortamsa 1 senede bir yapmanızı öneririm .

Birşeyi ne kadar sök tak okadar laçka hurda olur. Önerim eğer çok tozlu değilse 1-2 senede bir temizlik öneririm. Yoğun tozlu ortamsa 1 senede bir yapmanızı öneririm .
Bunu yazmamdaki sebep 4060 çıkalı 1 sene ancak oldu ki çıktığı gibi almadığına göre sistem en fazla 6-7 aylık .

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,466
İsim
Hacı
Sorun olmaz.

Aykut D.

80+ Gold
Sana cevaben yazmışım kazayla fakat sanada öneririrm .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,437
Üyeler
141,137
Son üye
JrWhite
Top Bottom