Neler Yeni

Ekran kartı ve işlemci

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gürkan Şahin
ilemci : Intel(R) Core(TM) i3-4160 CPU @ 3.60GHz 3.60 GHz
ekran kartı : rx 560 4GB 126 bit
ram :12 GB

Arkadaşlar apartmanımın elektrik tesisatı eski ve tedaşta genel olarak bi sıkıntı varmış o yüzden yeni aldığım ekran kartı çalışıyor ama performansını gösteremiyordu. Çoğu kişi regülatör almamı söyledi ama biliyosunuz biraz pahalı ve bu sorunu daha ucuz maliyetle çözebileceğimi düşünüyorum. Bilgisayarımı başlattığım zaman windows yükleme ekranı gelmiyor direkt bilgisayarım açılıyor ve BİOS a giremiyorum.Shift e basılı tutup yeniden başlat yapıyorum fakat bi işlem gerçekleştiremiyorum no video imput hatası veriyor. Bugün aklıma geldi ekran kartımı oyun modundan çıkarıp güç tasarrufu moduna sonra da standart moda aldım ve ekran kartı tam olmasada performansını gösterdi.Eskiden herhangi bir oyuna girdiğimde sadece CPU dan kullanıyordu ve ekran çizik çizik oluyordu ama o sorun çözüldü. Nedenini bilmiyorum. Ben bilgisayarcıda da denemiştim evimin elektriğinde mi sorun var diye ama orda Lol de 23 240 FPS leri aldım yüksek ayarlarda ama şuan 100 civarı değişiyor tam performansını göstermiyor. Akım düzenleyici prizle denemiştim önceden ama sorunumu çözmemişti. Ne yapacam bilmiyorum.

Top Bottom