Neler Yeni

Ekran Kartı VRAM Yükseltme

Sylozr22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Frkn Ocl
Laptopumda 1 Dahili 1 Harici Grafik Kartı Var Dahili : Amd R4 radeon graphics Harici : Amd R5 M330 Laptopuma 2gb ram desteği yaptım 4+2 yaptım yani yaptıktan sonra ekran kartlarımın ikiside 512mb dan 1gb vrame çıktı internetden R5 M330 ekran kartı özelliklerine baktığımda 2gb VRAM olduğunu gördüm ama bende 1gb bunu dahada arttırabilirmiyim ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,858
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Laptopumda 1 Dahili 1 Harici Grafik Kartı Var Dahili : Amd R4 radeon graphics Harici : Amd R5 M330 Laptopuma 2gb ram desteği yaptım 4+2 yaptım yani yaptıktan sonra ekran kartlarımın ikiside 512mb dan 1gb vrame çıktı internetden R5 M330 ekran kartı özelliklerine baktığımda 2gb VRAM olduğunu gördüm ama bende 1gb bunu dahada arttırabilirmiyim ?
Dahili grafik birimi laptopun raminden kullanır (genel olarak böyledir) harici olanların kendi vrami vardır yani yapamazsın işin özeti bu eğer dahili grafiğe yapmak istiyorsan ramini arttırabilirsin anca

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Turhan Işık
Sistem ramini arttırdığınız için bu kartların sistem raminden kullanabilecekleri miktarda otomatik artmış. Daha fazla ram eklersen sistem raminden 2 gb'a kadar kullanabilir muhtemelen.

Sylozr22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Frkn Ocl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahili grafik birimi laptopun raminden kullanır (genel olarak böyledir) harici olanların kendi vrami vardır yani yapamazsın
Harici kartım 512mb dı rami arttırdm 1gb oldu ama ekran kartı özelliğinde 2gb yazıor 2gb yapamazmıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem ramini arttırdığınız için bu kartların sistem raminden kullanabilecekleri miktarda otomatik artmış. Daha fazla ram eklersen sistem raminden 2 gb'a kadar kullanabilir muhtemelen.
Hm Anladım Ram Almadan Yükselmez Yani

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,858
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Harici kartım 512mb dı rami arttırdm 1gb oldu ama ekran kartı özelliğinde 2gb yazıor 2gb yapamazmıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hm Anladım Ram Almadan Yükselmez Yani
aynen o şekilde

Top Bottom