Neler Yeni

Çözüldü✓ ekran kartı yamuldu ne yapıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Baran
darbe falan da mı almadı, nasıl oldu anlamadım hala.

YiğitAysul

80+ Silver

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Nasıl yamuldu ya?
Resim atar mısın? Çalışıyor mu?

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Yamuldu? Yani eğildi anlamında mı yoksa direkt büküld... Tamam abarttım. Büyük ihtimal ekran kartınız 2 veya 3 fanlı ve bu yüzden diğer tarafa ağırlık çöküp yamulmuş. Altına bir destek koymayı deneyin.

Cem_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Cem GÜL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yamuldu? Yani eğildi anlamında mı yoksa direkt büküld... Tamam abarttım. Büyük ihtimal ekran kartınız 2 veya 3 fanlı ve bu yüzden diğer tarafa ağırlık çöküp yamulmuş. Altına bir destek koymayı deneyin.
teşekkür ederim yardımınız için bide ne desteği koyabilirim bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
teşekkür ederim yardımınız için bide ne desteği koyabilirim bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim
Ekran kartı kutusunda ağırlık çökmemesi için bir yükselti çıktı mı veya kendiniz 4 5 santimlik bir kalın çubuk tarzı bir şeyde bulabilirsiniz.

Cem_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Cem GÜL
Ekran kartı kutusunda ağırlık çökmemesi için bir yükselti çıktı mı veya kendiniz 4 5 santimlik bir kalın çubuk tarzı bir şeyde bulabilirsiniz.
benim sistemim marka bi sistem inanın toplıyacaktım ama stok kalmadığından marka almak zorunda kaldım ve bu yüzden kutusu filan yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

"Ziya, madem atıyorsun biraz tutulur cinsten olsun he."
hocam pc bana içinde ekran kartı olarak geldi

Top Bottom