Neler Yeni

ekran kartı yardim gardaşlarim

Ordubey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Aygen
hayırlı olsun.
Eywallah bu monitoru aliyorum iyi mi? ? 2 el olarak bi arkadaşla görüştüm 5000 tl satcak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayırlı olsun. evet gerek yok, bu arada şimdi biraz darboğaz olabilir ilerde isterseniz bi işlemci alırsınız ekran kartının tam performansını alırsınız
Bu monitoru aliyorum 2 el 5000 tl Alınır mı? sence ?

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
hocam sanırım 5000tl ye 2k güzel bir monitör alabilirsiniz, hemde ozaman darbpğaz bayağ azalır 2k da kullanırsan

monitör önerisi için başka bir konu açarsamız bilen arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaklardır hem bende şimdi yatmaya gidiyorum iyi akşamlar :)

Ordubey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Aygen
hocam sanırım 5000tl ye 2k güzel bir monitör alabilirsiniz, hemde ozaman darbpğaz bayağ azalır 2k da kullanırsan
2 k monitor öneriniz varmi bu monitor biyendiğim için tazeleme hizi için bunu alacaktim 2 k monitor önerirseniz onu alayim?

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver

furkanbos

80+
Alıntıyı görüntülehayirli olsun beyler bu ekran kartını aldim size güvenerek :D anakart değiştirmeme gerek yok demi şimdi?

bide bu monitoru aliyorum iyi mi?? https://www.hepsiburada.com/benq-zowie-xl2546k-24-5-0-5ms-240hz-3xhdmi-dp-tn-freesync-premium-dyac-s-switch-pivot-espor-oyun-monitoru-p-HBV000013TI33?magaza=Aplus Bilgi Teknolojileri
Anakartı değiştirmene gerek yok. Bu kart 6500xt gibi değil. Cpu'ya bir tık overclock yapman iyi olur. Soğutmada sıkıntı yoksa cpb ve pbo açmanı öneririm.

Ordubey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Aygen
Anakartı değiştirmene gerek yok. Bu kart 6500xt gibi değil. Cpu'ya bir tık overclock yapman iyi olur. Soğutmada sıkıntı yoksa cpb ve pbo açmanı öneririm.
Onlar nasil açiliyor knks anlatim varmi youtobe fillan atarsan sevinirim

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Bu ekran kartını alsam 5600xt alsam işlemcimle uyumlu bir şekilde güzel çalişirmi reis?

üğraşiriz be reis ben asus bi b550 kartini alsam ekran kartını hangi siteden vereyim hangi markasi olsun
bunu sipariş vereyimi ?
Son attığın kartı alabiliyorsan al. Ama 6500xt de çok iyi bir kart tavsiye ediyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,938
Üyeler
149,468
Son üye
wo1zer
Top Bottom