Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartim 5 10 dk kullanim sonrasi guc kesiyor

Eren0102

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren çinpolat
Sistem özellikleri
Ryzen5 7500f
Msi rtx 4060ti
Msi a620m e anakart
600w guc kaynağı
Bilgisayari incehesaptan aldım elime ulaştı monitöre bağladım açtım ve 10dk sonra ekran gitti bilgisayari guc tusundan kapatıp açtıktan sonra geri geldi ve her açtığımda 5 10 dk Lil kullanımda ekran karti guc kesiyor kasa çalışmaya devam ediyor ilk bilgisayarımda böyle bir sorun yaşamak beni gerçekten üzdü bilgisayar normal birsekilde çalışıyor herhangi bir sorun olmuyor ama 5 10 dk lik kullanım süresi içerisinde ekran karti kapanıyor kasa çalışmaya devam ediyor isı değerler 40 45 derece arasi sizce sorun neyden kaynaklidir

Eren0102

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren çinpolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem özellikleri
Ryzen5 7500f
Msi rtx 4060ti
Msi a620m e anakart
600w guc kaynağı
Bilgisayari incehesaptan aldım elime ulaştı monitöre bağladım açtım ve 10dk sonra ekran gitti bilgisayari guc tusundan kapatıp açtıktan sonra geri geldi ve her açtığımda 5 10 dk Lil kullanımda ekran karti guc kesiyor kasa çalışmaya devam ediyor ilk bilgisayarımda böyle bir sorun yaşamak beni gerçekten üzdü bilgisayar normal birsekilde çalışıyor herhangi bir sorun olmuyor ama 5 10 dk lik kullanım süresi içerisinde ekran karti kapanıyor kasa çalışmaya devam ediyor isı değerler 40 45 derece arasi sizce sorun neyden kaynaklidir
Arkadaşlar sizde bu sorunu yaşıyorsanız vga hdmi dönüştürücü kullanıyorsanız kullanmadan deneyin kasayı statik elektrikten uzakta deneyin ben böyle çözdüm sorun donusturucudeymis

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,216
Üyeler
146,902
Son üye
veyselsevim
Top Bottom