Neler Yeni

Ekran kartım boşta 60 derece?

reiner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ibrahim
öncelikle merhaba böyle bir sistemim var

rtx 3060 g x
intel i7 10700k
asus rog z490-a gaming anakart
corsair vengance 3200 mhz ram
asus rog 800w 80 plus gold psu
asus rog lc 360 sıvı soğutucu
corsair crystal 680x kasa

bu sistemde cs:go da aldığım fps çözünürlük 1280x960 ayalar full düşük

input lag tes sonuçları vs

ve msi after burner panel sonuçları boşta ekran kartı 60 dereceye ulaşıyor

bu sorunlar için çözmem de yardım edecek birini arıyorum ücreti ne ise problem değil herhangi bir teknik servis te olur
eğer parçalarda sorun olduğunu düşünüyorsanız hangisi olduğunu bulmamda bana yardımcı olun

son olarak pc nin kablolamasını ben yaptım bütün parçlar farklı sitelerden toplandı

Ekler

• cs.png
    cs.png
    33.3 KB · Hit: 32
  • input lag.png
    input lag.png
    15.3 KB · Hit: 38
  • input.png
    input.png
    33.8 KB · Hit: 28
  • msi after.png
    msi after.png
    176.7 KB · Hit: 27

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
öncelikle merhaba böyle bir sistemim var

rtx 3060 g x
intel i7 10700k
asus rog z490-a gaming anakart
corsair vengance 3200 mhz ram
asus rog 800w 80 plus gold psu
asus rog lc 360 sıvı soğutucu
corsair crystal 680x kasa

bu sistemde cs:go da aldığım fps çözünürlük 1280x960 ayalar full düşük

input lag tes sonuçları vs

ve msi after burner panel sonuçları boşta ekran kartı 60 dereceye ulaşıyor

bu sorunlar için çözmem de yardım edecek birini arıyorum ücreti ne ise problem değil herhangi bir teknik servis te olur
eğer parçalarda sorun olduğunu düşünüyorsanız hangisi olduğunu bulmamda bana yardımcı olun

son olarak pc nin kablolamasını ben yaptım bütün parçlar farklı sitelerden toplandı
Boşta biraz fazla gibi 60° benim tek fanlı gtx 560 se 40-45° lerde

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,571
İsim
Memati Baş
boşta 60 derece fazla ama oyunda kaç derece?

Nourrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Faruk Kılıç
boşta 60 derece olması msi gaming x serisi kartlar için normal diye biliyorum. bende msi gaming x 1060 vardı o kartım da boşta 60 oluyordu çünkü msi gaming serisi kartlarda 60 dereceyi geçmeden fanlar çalışmıyor. benim bir arkadaşım da bu konudan rahatsız olduğu için msi afterburner programından fan ayarını kendisi yaptı. eğer bu seni rahatsız ediyorsa sen de yapabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hatta kasanın içine ışık tutup bakabilirsin fanlar çalışmıyordur 60 dereceyi geçmeden

reiner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ibrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fps değerleri normal mi peki çok anlamıyorum

reiner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ibrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
boşta 60 derece olması msi gaming x serisi kartlar için normal diye biliyorum. bende msi gaming x 1060 vardı o kartım da boşta 60 oluyordu çünkü msi gaming serisi kartlarda 60 dereceyi geçmeden fanlar çalışmıyor. benim bir arkadaşım da bu konudan rahatsız olduğu için msi afterburner programından fan ayarını kendisi yaptı. eğer bu seni rahatsız ediyorsa sen de yapabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hatta kasanın içine ışık tutup bakabilirsin fanlar çalışmıyordur 60 dereceyi geçmeden
internetten araştırdım yük altına girmeden kart genelde 38-40 derece arası geziyor ama bende ki 60-55 arası kasanın havalandırması iyi izlediğim adam underwol yapıyodu sıcaklık düşüyodu ama ben bir türlü beceremedim

Nourrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Faruk Kılıç
internetten araştırdım yük altına girmeden kart genelde 38-40 derece arası geziyor ama bende ki 60-55 arası kasanın havalandırması iyi izlediğim adam underwol yapıyodu sıcaklık düşüyodu ama ben bir türlü beceremedim
benim arkadaşımda da msi gaming x 3060 var o da fan ayarlarını yapmadan bilgisayarı ilk aldığında kartı boştayken 60 derecelere çıkıyordu. benim kasamın hava akışı berbattı o yüzden yorum yapamayacağım

reiner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ibrahim
benim arkadaşımda da msi gaming x 3060 var o da fan ayarlarını yapmadan bilgisayarı ilk aldığında kartı boştayken 60 derecelere çıkıyordu. benim kasamın hava akışı berbattı o yüzden yorum yapamayacağım
ücretli teknik destek alabileceğim herhangi bir yer var mı bu durum çok can sıkıyor

Nourrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Faruk Kılıç
ücretli teknik destek alabileceğim herhangi bir yer var mı bu durum çok can sıkıyor
dediğim gibi bunun için msi afterburnerdan fan ayarı yapabilirsin bu sayede 60 dereceyi geçmeden de fanların çalışmış olur ama bence bu durumu dert etmeyin 60 derece karta zarar vermez ama fan ömründen tasarruf etmiş olursunuz

reiner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ibrahim
dediğim gibi bunun için msi afterburnerdan fan ayarı yapabilirsin bu sayede 60 dereceyi geçmeden de fanların çalışmış olur ama bence bu durumu dert etmeyin 60 derece karta zarar vermez ama fan ömründen tasarruf etmiş olursunuz
yardımın için sağol

Top Bottom