Neler Yeni

Ekran kartım düşük performans veriyor.

Canciger

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Can Bozkurt
Discord
𝑪 𝒂 𝒏 🗡#4464
Afterburnerden baktım oyunlarda %100 kullanılıyor ancak fps cidden çok düşük. Kartım imzada. Arkadaşımda Msi gaming x modeli var Cs de en yüksek te 250 fps lerde takılırken ben orta grafikte alıyorum o fps leri. Aynısı Assetto corsa, Ets 2 içinde geçerli. Driverlerim güncel.

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
inno3d modeli biraz daha altta kalıyor. Gaming X modeli en tepe modellerden biri ve daha iyi bir soğutması olduğu için daha iyi sonuçlar vermesi doğal. Çok düşük derken ne kadar düşük?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
inno3d modeli biraz daha altta kalıyor. Gaming X modeli en tepe modellerden biri ve daha iyi bir soğutması olduğu için daha iyi sonuçlar vermesi doğal. Çok düşük derken ne kadar düşük?
İçindeki GPU aynı . En fazla bak en fazla 3 fps farkeder. msi ile inno en fazla 3 fps

Canciger

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Can Bozkurt
Discord
𝑪 𝒂 𝒏 🗡#4464
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şöyle söyliyeyim mesela dediğim gibi arkadaşım Ultrada 250 fps alırken ben orta da 250 fps alıyorum. Hani tamam 200 fps kötü değil ancak verdiğim paranın performansınıda almak isterim.

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
Bu arada arkadaşının diğer donanımları da daha iyi olabilir. Ondan fps farkı açılmış olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle söyliyeyim mesela dediğim gibi arkadaşım Ultrada 250 fps alırken ben orta da 250 fps alıyorum. Hani tamam 200 fps kötü değil ancak verdiğim paranın performansınıda almak isterim.
Yani çokta fark etmez zaten insanların çoğunluğu cs yi ultrada açıp bütün gün oynamaz. Dediğim gibi arkadaşının diğer donanımları daha iyi olabilir.

Canciger

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Can Bozkurt
Discord
𝑪 𝒂 𝒏 🗡#4464
Bu arada arkadaşının diğer donanımları da daha iyi olabilir. Ondan fps farkı açılmış olabilir.

Yani çokta fark etmez zaten insanların çoğunluğu cs yi ultrada açıp bütün gün oynamaz. Dediğim gibi arkadaşının diğer donanımları daha iyi olabilir.
Sistemi benle aynı anakartı işlemcisi vs. Tek farkı Ram i 16.

Canciger

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Can Bozkurt
Discord
𝑪 𝒂 𝒏 🗡#4464
Abdullah abinin" yeni sistem alındığında yapılması gerekenler" videosunu izle. Bide biostan ram hızını arttırdın mı? Yani Profil1'e çektin mi?
Evet şuan da 2933 mHz de çalışıyor

Evet şuan da 2933 mHz de çalışıyor
1607457008056.png

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,073
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
gaming X e ekstra ödenen para işte böyle sonuçlar veriyor dostum. Inno3d sana uygun fiyata ortalama performans sürmesi için üretiyor zaten parası gaming x almaya yetmeyen müşterileri hedef alarak hizmet sunuyor

rebelmoves

80+ Bronze
Ama burda gaming x daha soğuk çalışacağı için daha iyi frekans değerleri sunar. Bu sayede daha iyi fps ler verir.
ekran kartları kolay kolay throttle yemezler. Belirli frekansta zaten çalışmak nvidia nın belirlediği. Yani genelde performans farkı o yüzden yok sıcaklıkta throttle yemediği sürece düşürmez frekansı

Canciger

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Can Bozkurt
Discord
𝑪 𝒂 𝒏 🗡#4464
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç