Neler Yeni

Yardım Ekran kartım galax rtx 2060 bunu daha önce sormuştum çok ısınıyor ekran kartı ve çok ses yapıyor ne yapabilirim?

bustercyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
BusterCYL
Dostum ne yazık ki almadan bunu bir araştırman gerekiyordu. GALAX markası hep fiyat olarak en ucuz oluyor ama kartın üstüne taktığı soğutma kiti o kadar kötü ki bu kadar ısınması normal. Waterblock tak demiş arkadaş biraz uçuk bir tavsiye bunu yapacak durumun olduğunu sanmıyorum. Kart ısınsın kardeş böyle devam et çok rahatsız ederse de elinden çıkarmaya bak derim.

ramazan55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ramazan Kırayak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum ne yazık ki almadan bunu bir araştırman gerekiyordu. GALAX markası hep fiyat olarak en ucuz oluyor ama kartın üstüne taktığı soğutma kiti o kadar kötü ki bu kadar ısınması normal. Waterblock tak demiş arkadaş biraz uçuk bir tavsiye bunu yapacak durumun olduğunu sanmıyorum. Kart ısınsın kardeş böyle devam et çok rahatsız ederse de elinden çıkarmaya bak derim.
ekstra soğutucu alsam faydası olurmu?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Kasa havalandırman nasıl dostum ?

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya

ramazan55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ramazan Kırayak
Kasa havalandırman nasıl dostum ?
önünde üstünde havalandırma var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam takarken fanlar zarar vermiş olabilirsin çok fanlardan tuttuysan yamulmuş olabilir onun dışında değerleri yazar mısın
yok bi sorun baktım iyice fanlarda ekran kartında sorun yok 75 80 derece oluyor sıcaklığı oyunlarda sadece csgo pubg lite bu tarz oyunlarda

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya

yok bi sorun baktım iyice fanlarda ekran kartında sorun yok 75 80 derece oluyor sıcaklığı oyunlarda sadece csgo pubg lite bu tarz oyunlarda
Garantisi bitmediyse bı servise göndermeni tavsiye ederim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Şimdi, demek istediğim. Kaç Fan var ? bu fanların yerleri neresi ? kasanın önü cammı, deliklimi ? Cam ise yanlardan hava alabiliyormu. Ve en önemlisi kasa masa üstünde ferah bir yerdemi. Bunlar önemli etmenler.

ramazan55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ramazan Kırayak
Şimdi, demek istediğim. Kaç Fan var ? bu fanların yerleri neresi ? kasanın önü cammı, deliklimi ? Cam ise yanlardan hava alabiliyormu. Ve en önemlisi kasa masa üstünde ferah bir yerdemi. Bunlar önemli etmenler.
ekran kartı 2 fanlı kasada 3 fan var önünde üstünde havalandırma var kasa yukarıda açık bir yerde

Top Bottom