Neler Yeni

Ekran kartım monitörüme görüntü göndermiyor

rid1212

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
rid1212
Başlıkta yazdığı gibi Gainward Phoenix Rtx 4070 TI kartım monitörüme herhangi bir görüntü göndermiyor. Ayrıca bilgisayarı çalıştırınca ekran kartına ışık geliyor ama fanları dönmüyor. Bilgisayarı işlemcinin dahili grafik kartı ile açtığımda sorunsuz çalışıyor ama dediğim gibi ekran kartının ışıkları yanmasına rağmen herhangi bir görüntü gelmiyor ve fanları dönmüyor
Ekran kartı : Gainward Phoenix Rtx 4070 TI
Anakart : Msi x670-p
İşlemci : r5 7600x
Psu : Nzxt c850 gold

tugrafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tuğra
herhangi bir driver yuklediyseniz kaldirin ve islemci grafik birimini devre disi biraktiktan sonra tekrar indirin

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
EFECAN
Ekran kartınızın sürücüsünü silip Erkan’ın kartına tam güç verip vermediğini kontrol edin. Zaten çalışmazsa, yeni bir ekran kartı olduğu için mutlaka garantisi vardır. Garantiye gönderin, değiştirsinler.

n00b

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ali veli
Ekran kartının güç kablolarını doğru taktığına emin misin? Sorun sonradan oluştuysa da bence garantiye göndermeden başka bir pc de mutlaka bir dene ekran kartını derim.

rid1212

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
rid1212
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartının güç kablolarını doğru taktığına emin misin? Sorun sonradan oluştuysa da bence garantiye göndermeden başka bir pc de mutlaka bir dene ekran kartını

herhangi bir driver yuklediyseniz kaldirin ve islemci grafik birimini devre disi biraktiktan sonra tekrar indirin
Grafik birimini nasıl devre dışı bırakcağım? Aynı zamanda ankartımın 1. Slotu çalışmadığı için 2. Slotunu kullanmaya başlayacaktım ama ondada bu problem oldu

Top Bottom