Neler Yeni

Ekran kartım oyunlarda %40 ından fazlasını kullanmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem Yeldan
Ekran kartım oyunlarda %40 ından fazlasını kullanmıyor. Bu normal diyecek olabilirsiniz ancak oyun 60 fps in üstünde bile değil fps limiti dahi yok işlemci kullanımım da %30larda geziyor yardımcı olabilir misiniz ? Sorunu yaşadığım oyun valorant. (Şimdiden teşekkürler)

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Ekran kartım oyunlarda %40 ından fazlasını kullanmıyor. Bu normal diyecek olabilirsiniz ancak oyun 60 fps in üstünde bile değil fps limiti dahi yok işlemci kullanımım da %30larda geziyor yardımcı olabilir misiniz ? Sorunu yaşadığım oyun valorant. (Şimdiden teşekkürler)
Sistem özellikleri nedir?

NecroPunch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Ali Paşa Yıldırım
hangi ayarlarda oynuyorsunuz eğer düşük ayarlarsa ekran kartına az yük bindiği için böyle kullaınoydur

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Kojimo
ekran kartını ve işlemcini tahmin mi edelim, vsync açık mı ?

-CrawL

80+ Gold
Sistem nedir? hangi oyun hangi ayarlar?

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Low grafikte oynuyorsan Normaldir. Ancak bu sorun birtek valorantta varsa oyunlar değil Ekran kartım Valorantta %40 ından fazlasını kullanmıyor diye konu adını değiştirmelisin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem Yeldan
Sistem özellikleri nedir?
İ5-9300H mobile işlemci GTX 1650 mobile, Lenevonun laptopu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Low grafikte oynuyorsan Normaldir. Ancak bu sorun birtek valorantta varsa oyunlar değil Ekran kartım Valorantta %40 ından fazlasını kullanmıyor diye konu adını değiştirmelisin.
bu aralar valorant oynadığım için tespit ettiğim tek oyun bu dolayısıyla başlığı böyle koydum.

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
İ5-9300H mobile işlemci GTX 1650 mobile, Lenevonun laptopu
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu aralar valorant oynadığım için tespit ettiğim tek oyun bu dolayısıyla başlığı böyle koydum.
Başka oyunlardada dene. Eğer bu sorun diğer oyunlardada oluyorsa geri dönüş yap.

Top Bottom