Neler Yeni

Ekran kartım sallanıyor

Kaporta Eray

80+ Bronze
Linkini bıraktığım rampage kasayı kullanıyorum msı b450m a-pro max anakart kullanıyorum ekran kartımda msı ventus 1660super. Şimdi oyuna girdiğimde ekran kartımdan bi ses geliyor titreme gibi baş parmağımla ekran kartına çok az güç uyguladığımda ses kesiliyor. Buna ne yapmam lazım biraz aşağı düşmüş ekran kartı altından 1milim falan kaldırdığımda ses kesiliyor. Tahminimce çok sıkı olmadığından sallanıyor ama kasanın arkasındaki vidalarda sonuna kadar sıkı bu sesi engellemek için ne yapabilirim inanılmaz rahatsız edici bir ses geliyor.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
Olcay akbulut
konu ile alakalı video çekebilir misiniz

Kaporta Eray

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
konu ile alakalı video çekebilir misiniz
Hocam denedim ama telefonda pek anlaşılmıyor ses. Ekran kartının altından baş parmağımla çok az kaldırdığımda ses kesiliyor işte coil sesi vardı eski ekran kartımda ona çok benziyor ama ekran kartına dokunduğumsa ses kesiliyor.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Kitap koyabilirsin altına veya ekran tutucu vs

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
Olcay akbulut
Hocam denedim ama telefonda pek anlaşılmıyor ses. Ekran kartının altından baş parmağımla çok az kaldırdığımda ses kesiliyor işte coil sesi vardı eski ekran kartımda ona çok benziyor ama ekran kartına dokunduğumsa ses kesiliyor.
hocam kart ağırlığından ötürü aşşağı sarkma durumu olabilir gibi geliyor ama ekran kartının soketlerinin olduğu ayna tam takılmamışda olabilir ondan video istedim

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
Olcay akbulut
bu arada ekran kartını düzeltip tekrar takmayı denediniz mi? Önceki bilgisayarımda ekran kartım yamuktu dediğiniz gibi de vidalar sıkıydı, meğer aşşağı bakılı şekilde takmışlar ekran kartını vidaları biraz gevşetip ekran kartını düzledim sonra tekrar taktım ekran kartını sorun düzelmişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayna dediğiniz yer neresi
metal plaka varya çıkış portları fln var

Kaporta Eray

80+ Bronze
bu arada ekran kartını düzeltip tekrar takmayı denediniz mi? Önceki bilgisayarımda ekran kartım yamuktu dediğiniz gibi de vidalar sıkıydı, meğer aşşağı bakılı şekilde takmışlar ekran kartını vidaları biraz gevşetip ekran kartını düzledim sonra tekrar taktım ekran kartını sorun düzelmişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

metal plaka varya çıkış portları fln var
oradaki vidaları kontrol ettim gevşeklik yok ama dediğiniz gibi eve gidince bi sök tak yapayım.

Top Bottom