Neler Yeni

Yardım Ekran Kartımdaki Tuhaf Hareketlilik.

xWenzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet Emre
Merhabalar, Bir süredir benim ekran kartımda tuhaf bir hareketlilik mevcut. Eskiden valoranta girdiğimde sıfır ses ve ekran kartını az kullanarak rahatlıkla kasadan hiç ses çıkmadan oynayabiliyordum. Son bir kaç gündür hatalar almaya başladım, bunlardan biri minecrafta girmeye çalışırken oluyor. Virüs bulaştığını düşünüyorum bilgisayarıma, çünkü valoranta girdiğimde ana menüde bile hiç azalmadan %100 kullanıma çıkıyor. Ekran kartım : Gigabyte Rx 580 4gb GDDR5 256 Bit Lütfen konuya hakim olan arkadaşlar bana yardım edebilirler mi ? Ayrıca ekran kartının "Amd Radeon Software" indirdim, uygulama yüklendi ama açılmıyor, masaüstüne sağ tıkladığımda normalde gözükmesi gerekiyor ama gözükmüyor, sürekli driver ile ilgili hatalar alıyorum. Şuan youtube dışında başka bir şeylere giremiyorum, girsemde ekran kartım uçak motoru gibi ses çıkarıyor XD Kısaca konu ekran kartımda aldığım hatalar ile ilgili, "cihazı kaldır" "sürücüyü devre dışı bırak" gibi seçenekleri aygıt yöneticisinden denedim ama genede bir şey olmadı. Cihazı kaldır yaptıktan sonra hemen ekran kartı geri gözüküyor. Yardımlarını bekliyorum.

Ekler

• resim_2021-11-27_203116.png
    resim_2021-11-27_203116.png
    19 KB · Hit: 42
Top Bottom