Neler Yeni

Ekran Kartimdan Gelen Garip Ses

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
mehmet ali oğuz
Hocam merhabalar simdi kayit oluşturuyordum da benim bunlardan hangilerini seçmem gerekiyor acaba? Kartim TUF RTX 3070 TI.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisi olan başka arkadaslar da yardim edebilir.
kardeşim onlar laptop ws gönderirken olan şeyler işletim sistemini seç sadece gerisini doldurman mecburi değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
kardeşim onlar laptop ws gönderirken olan şeyler işletim sistemini seç sadece gerisini doldurman mecburi değil.
Anladim tesekkur ederim. Toplam surec 1 ayi geçmez degil mi?

Hocam bir de bu en alt kısımda ariza yerinde video koyamıyorum oraya sadece resim istiyor nasil halledeceğim onu?

Son düzenleme:

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
mehmet ali oğuz

Hocam bir de bu en alt kısımda ariza yerinde video koyamıyorum oraya sadece resim istiyor nasil halledeceğim onu?
çektigin videoyu youtube felan yükle link olarak acıklama kısmına koy

bu aralar stok sorunu var 3090 almıstım onu verdm bekliyorum rog tuf üretici kaynaklı. raporu alıp ürün bekleyeblrsn.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
çektigin videoyu youtube felan yükle link olarak acıklama kısmına koy

bu aralar stok sorunu var 3090 almıstım onu verdm bekliyorum rog tuf üretici kaynaklı. raporu alıp ürün bekleyeblrsn.
Hocam merhabalar tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın, ben onarim kaydını oluşturmuştum 2 gun önce, bugün öğlen dönüş yaptılar bana telefon ile. Karttaki sorunun normal bir bobin sorunu olduğunu, servise gitse bile bir değişim kararı cikmayacagini soylediler. Ama yine de gönderme şansınız var dediler. Ben de göndermeyi tercih ediyorum dedim. Kargo takip numarası atadılar ve kartın adresimden alınacağını soylediler. Şimdi 2 sorum var size:

1) Kaç güne karti almaya gelirler ortalama?(UPS)
2) Servisten degisim yapılamaz kararı çıkarsa şansım bitiyor mu ya da nasil bir yol izleyeceğim?

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
mehmet ali oğuz
Hocam merhabalar tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın, ben onarim kaydını oluşturmuştum 2 gun önce, bugün öğlen dönüş yaptılar bana telefon ile. Karttaki sorunun normal bir bobin sorunu olduğunu, servise gitse bile bir değişim kararı cikmayacagini soylediler. Ama yine de gönderme şansınız var dediler. Ben de göndermeyi tercih ediyorum dedim. Kargo takip numarası atadılar ve kartın adresimden alınacağını soylediler. Şimdi 2 sorum var size:

1) Kaç güne karti almaya gelirler ortalama?(UPS)
2) Servisten degisim yapılamaz kararı çıkarsa şansım bitiyor mu ya da nasil bir yol izleyeceğim?
Git direk ups kargoya ver yakınsa yada aç telefon ups e kargo alınmasını söyle kargo takip no nu vererek. Ürünü patpat naylona sar güzelce orjinal kutusu da olur faturanı felan içine koy hazırla. Arızasını isteğini yaz bi wordpad de çıktısını koy içine iletişim bilgilerin ws gönderileceği adres eski usül biraz ama. Sese karşı takıntını dile getir değişim rica et. Ürün aynen geri gelebilir gelirse tekrar aynı yolu izle THH başvuracağınıda bildir en son çare telefonla aradıklarında. Ama müşteri memnuniyeti adına değişiyorlar benim 5 sefer değiştiler. Lakin son kart da değişimi aldım ama üretici firma kaynaklı stok sorununa takıldım kaldım 1 ayı geçti bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
Git direk ups kargoya ver yakınsa yada aç telefon ups e kargo alınmasını söyle kargo takip no nu vererek. Ürünü patpat naylona sar güzelce orjinal kutusu da olur faturanı felan içine koy hazırla. Arızasını isteğini yaz bi wordpad de çıktısını koy içine iletişim bilgilerin ws gönderileceği adres eski usül biraz ama. Sese karşı takıntını dile getir değişim rica et. Ürün aynen geri gelebilir gelirse tekrar aynı yolu izle THH başvuracağınıda bildir en son çare telefonla aradıklarında. Ama müşteri memnuniyeti adına değişiyorlar benim 5 sefer değiştiler. Lakin son kart da değişimi aldım ama üretici firma kaynaklı stok sorununa takıldım kaldım 1 ayı geçti bekliyorum.
Hocam sizi de yoruyorum kusuruma bakmayın lütfen. Bugün gelip aldı kargocu arkadaşlar. Ama bir belge falan imzalamadım aldıklarına dair sorun olmaz değil mi?

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
mehmet ali oğuz
Hocam sizi de yoruyorum kusuruma bakmayın lütfen. Bugün gelip aldı kargocu arkadaşlar. Ama bir belge falan imzalamadım aldıklarına dair sorun olmaz değil mi?
Yok kardeşim ups kargo kodu oluşuyor o yetiyor zaten sisteme düşüyor. Ekran kartı stok sorunu devam ediyor beklemeye devam :)

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Berk
Arkadaşlar merhaba herkese bundan 3 ay önce Gaming Gen' den hazir sistem almistim. Fakat yoğunluktan dolayı oyle hic oyun oynayamamistim. Hazir indirimde iken RDR2 aldim benchmark testine soktum. Teste soktum once fan hizlandi fan sesi arttı sonra ise garip bir tıslama sesi gelmeye başladı. Sonra oyuna girdim oyunda yükleme ekranında ses gidiyor mesela oyun içine geçiyorum tekrar bi yılan tislarmis gibi ses. Bunun sebebi nedir normal mi boyle olmasi acaba?
bu ses çok sıkıntılı bir durum, umarım baştan sağmazlar ilgilenirler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
Yok kardeşim ups kargo kodu oluşuyor o yetiyor zaten sisteme düşüyor. Ekran kartı stok sorunu devam ediyor beklemeye devam :)
Tesekkurler ya umarim degisim çıkarsa cok beklemem. Olmadi kartımı isterim stok gelince gönderirim oyle bir sey oluyorsa. Cunku montajlamam gereken videolar vs. var.

bu ses çok sıkıntılı bir durum, umarım baştan sağmazlar ilgilenirler.
Cok tesekkur ederim, umarim.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
mehmet ali oğuz
Tesekkurler ya umarim degisim çıkarsa cok beklemem. Olmadi kartımı isterim stok gelince gönderirim oyle bir sey oluyorsa. Cunku montajlamam gereken videolar vs. var.

Cok tesekkur ederim, umarim.
değişim raporu çıkarsa kart gidiyor rapor geliyor benim gibi 1.5 ay 2 ay bekleyebilirsin :) yedek ekran kartın yoksa sıkıntı.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
mehmet ali oğuz
Hocam 3070 in stoğu lutfen olsun o zaman 2 ay çok dediniz vallahi. 😅
hangi siteydi. Sıkıntı asus harici ürün veremiyorlar. Koyuncu ile görüştüm yurt dışı stok sorunu üretici firma kaynaklı 3090 rog bekliyorum 2 ay yakın süre oldu kafayı yemek üzereyim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
hangi siteydi. Sıkıntı asus harici ürün veremiyorlar. Koyuncu ile görüştüm yurt dışı stok sorunu üretici firma kaynaklı 3090 rog bekliyorum 2 ay yakın süre oldu kafayı yemek üzereyim :)
Gaminggen hocam benim aldığım site. 2 ay çok olmus ya ben o kadar bekleyemem ki isler var. Benim ekran kartsız acilir mi acaba anakarta taksam dp yi islemci 12400f.

Top Bottom