Neler Yeni

ekran kartımı kullanamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
osman ekici
driverlarımı güncelledim fakat nvidia ekran kartımı kullanamıyorum GPU 1 hep %0 olarak görünüyor ve oyunları ekran kartıyla manuel açmaya çalıştığım zaman da işlemcinin ekran kartını kullanıyor. dxdiag ve aygıt yöneticisinde gözüküyor.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2022-04-07 143733.png
    Ekran görüntüsü 2022-04-07 143733.png
    24.3 KB · Hit: 38
  • Ekran görüntüsü 2022-04-07 143759.png
    Ekran görüntüsü 2022-04-07 143759.png
    37.1 KB · Hit: 41

abdlzgr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
abdulaziz gür
driverlarımı güncelledim fakat nvidia ekran kartımı kullanamıyorum GPU 1 hep %0 olarak görünüyor ve oyunları ekran kartıyla manuel açmaya çalıştığım zaman da işlemcinin ekran kartını kullanıyor. dxdiag ve aygıt yöneticisinde gözüküyor.
Nvidia denetim masasından geforce 940mx gpu yu seçmen gerek

abdlzgr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
abdulaziz gür
hocam tam olarak nereden seçmem gerekiyor anlamadım
nvidia denetim masasını açtıktan sonra sol köşeden physx ayarları diyoruz daha sonra otomatik seçten çıkarıp geforce 940mx gpu seçiyoruz

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,054
İsim
umut şahin
knkm tam bilmiyorum ama nvidia denetim masasına girip ekran kartını seçmen gerekli diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
osman ekici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

nvidia denetim masasını açtıktan sonra sol köşeden physx ayarları diyoruz daha sonra otomatik seçten çıkarıp geforce 940mx gpu seçiyoruz
hocam oraya baktığım zaman ekran kartımı göremiyorum

Ekler

• Ekran görüntüsü 2022-04-07 150817.png
    Ekran görüntüsü 2022-04-07 150817.png
    13.5 KB · Hit: 30

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,961
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İki seçenek var.
1) Harici ekran kartın bozulmuş olabilir.
2) Yazılımsal sorun olabilir.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,961
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113