Neler Yeni

ekran kartımı satmalı mıyım?

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Enes Sayar
10 aralıkta elime ulaşmıştı, yani 20 günlük kart.
Üst modellere geçmek için satışa koydum 4 bine alan olmadı bir süre en son 3900 yapıp hemen satmak istedim
ortalık daha kötü olmadan.
Sonunda letgo güvenli satış üzerinden bir müşteri buldum 3900 e, alıcı ödemeyi yaptı sisteme, benim kargolamam kaldı sadece.
Sizce satmalı mıyım? Sattıktan sonra ocağın ilk haftasında elimde 8.5k gibi bir para olacak o zaman o fiyata 1660 super bulabilir miyim?
Nasıl bir yol haritası izlemeliyim akıl verirseniz sevinirim.

Ekran görüntüsü 2021-12-30 193212.png

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
10 aralıkta elime ulaşmıştı, yani 20 günlük kart.
Üst modellere geçmek için satışa koydum 4 bine alan olmadı bir süre en son 3900 yapıp hemen satmak istedim
ortalık daha kötü olmadan.
Sonunda letgo güvenli satış üzerinden bir müşteri buldum 3900 e, alıcı ödemeyi yaptı sisteme, benim kargolamam kaldı sadece.
Sizce satmalı mıyım? Sattıktan sonra ocağın ilk haftasında elimde 8.5k gibi bir para olacak o zaman o fiyata 1660 super bulabilir miyim?
Nasıl bir yol haritası izlemeliyim akıl verirseniz sevinirim.

Alıntıyı görüntüle
JP den RX 6600 8 Gb alabilirsin.

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Enes Sayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
JP den RX 6600 8 Gb alabilirsin.
hocam her şey birlikte 74 bin yen ediyor, o da 640 dolar yapıyor şuanki kurda, aldığım zamanın kurunda daha fazla olur bu da bütçemi aşar, amazondan yine farklı fırsatlar olursa değerlendirebilirim bütçemi aşmadığı sürece, teşekkür ederim yorumun için

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
Steam
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
hocam her şey birlikte 74 bin yen ediyor, o da 640 dolar yapıyor şuanki kurda, aldığım zamanın kurunda daha fazla olur bu da bütçemi aşar, amazondan yine farklı fırsatlar olursa değerlendirebilirim bütçemi aşmadığı sürece, teşekkür ederim yorumun için
Sen kartı satıp para eline geçene kadar kur tekrar 11 e de düşebilir. Yeterli miktarda paran olunca 1660s felan almadan önce 6600 fiyatına bak sonra karar verirsin duruma göre fiyatı uygunsa alırsın.

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Enes Sayar
Sen kartı satıp para eline geçene kadar kur tekrar 11 e de düşebilir. Yeterli miktarda paran olunca 1660s felan almadan önce 6600 fiyatına bak sonra karar verirsin duruma göre fiyatı uygunsa alırsın.
evet hocam o da olabilir, sonuç olarak kartı belirttiğim fiyata satmak mantıklı mıdır? piyasanın altında mı satıyorum yoksa normal fiyatında mı?

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
Steam
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
evet hocam o da olabilir, sonuç olarak kartı belirttiğim fiyata satmak mantıklı mıdır? piyasanın altında mı satıyorum yoksa normal fiyatında mı?

Acele etme satmak için. Parça satış hızı , bulunduğun şehrin yoğunluğuna göre değişikli gösterebilir.

3500-4000 arası gider.

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Enes Sayar
Acele etme satmak için. Parça satış hızı , bulunduğun şehrin yoğunluğuna göre değişikli gösterebilir.

3500-4000 arası gider.
İstanbulda oturuyorum, bir çok fiyat denedim, 4000 civarı insanlara alınabilir geliyor, ben de 3900 e satıyorum.
Dediğiniz fiyatlar arasında giderse iyi bir fiyata satıyormuşum teşekkür ederim.

Top Bottom