Neler Yeni

ekran kartımın çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muhammed Furkan Arslan
Instagram
arsslaaan
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198369717203/
Facebook
1000076595
Twitter
FurkaNaqUra
Discord
arkadaşlar itopya dan 1660 super aldım kasım ayında pc topluyorum fakat youtube da bi video denk geldim adamın ekran kartı bozuk göndermişler banada şimdi korku geldi ekran kartımın çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım (pc daha toplamadım sadece ekran kartı ve anakart aldım) ve mesela çalışmadı ben bunu itopyaya gönderebilirmiyim , ve ya itopya bana sen bunu 4-5 ay önce almışsın kullanıcı hatası olu olmadığını bilemeyiz diyebilir mi . offf aklımda deli sorular

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
arkadaşlar itopya dan 1660 super aldım kasım ayında pc topluyorum fakat youtube da bi video denk geldim adamın ekran kartı bozuk göndermişler banada şimdi korku geldi ekran kartımın çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım (pc daha toplamadım sadece ekran kartı ve anakart aldım) ve mesela çalışmadı ben bunu itopyaya gönderebilirmiyim , ve ya itopya bana sen bunu 4-5 ay önce almışsın kullanıcı hatası olu olmadığını bilemeyiz diyebilir mi . offf aklımda deli sorular
Ekrana görüntü geliyorsa çalışıyordur unutma fanlar donmesse telaş yapma 55 derece civarında dönmeye başlar takmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bozuk gelme ihtimali çok düşük rahat olun o kişinin bozuk geldi diye sizinki bozuk gelecek diye bişey yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muhammed Furkan Arslan
Instagram
arsslaaan
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198369717203/
Facebook
1000076595
Twitter
FurkaNaqUra
Discord
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekrana görüntü geliyorsa çalışıyordur unutma fanlar donmesse telaş yapma 55 derece civarında dönmeye başlar takmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bozuk gelme ihtimali çok düşük rahat olun o kişinin bozuk geldi diye sizinki bozuk gelecek diye bişey yok
kanka elimde pc yok ki görüntü gelsin

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR