Neler Yeni

ekran kartımın fanından hafif bir ses geliyor sorun yaratır mı

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
gigabyte rtx 2060 super windforce 8gb ekran kartım var bir tane fanından hafif bir sürtme sesi geliyor gibi fakat çalışmasında bir sıkıntı yok. ileride sıkıntı yaratır mı dediğim gibi çok hafif bi titreme sesi gibi fakat anlayamadım bir şey yapmam gerekiyor mu yaklaşık 1 ay önce itopyadan sipariş ettim sistemi geri göndermem gerekir mi ekran kartını ne yapmalıyım

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,756
İsim
Ahmet Baran
O ekran kartı öyle dite biliyorum lakin açıp bakıp çalıştırın bir şeye çarpıyor mu diye

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O ekran kartı öyle dite biliyorum lakin açıp bakıp çalıştırın bir şeye çarpıyor mu diye
şuan çalışır halde gözlemliyorum fakat bir şey söylemek güç normal çalışıyor gibi fakat diğer fan sanki bundan daha pürüzsüz temiz çalışıyor gibi geliyor yani döndüğünü bile farketmiyorsunuz fakat bu ses gelen fan için aynısını söyleyemicem

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,756
İsim
Ahmet Baran
şuan çalışır halde gözlemliyorum fakat bir şey söylemek güç normal çalışıyor gibi fakat diğer fan sanki bundan daha pürüzsüz temiz çalışıyor gibi geliyor yani döndüğünü bile farketmiyorsunuz fakat bu ses gelen fan için aynısını söyleyemicem
Hocam dediğim gibi sesli bir kart o normal geldi bana

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam dediğim gibi sesli bir kart o normal geldi bana
anladım evet sesli kartta normal fan sesini anlıyorum da bu fanın ara ara sürtüyormuş gibi ses çıkıyor beni rahatsız eden o

Top Bottom