Neler Yeni

Ekran Kartından alev çıktı.

TahinPekmez

80+ Silver
klemensden akım giderken çekersen nötr uç gevşediğinden yada degmediğinden fazla akım gitmiş olur alıcılar bozulur. Tam çıkarmasaydın da akımı tam iletemediğinden ısı olacaktı ve o bölge eriyip yanacaktı. Yani kart nanayto oldu senin.

TAHAKNK99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Taha Söğüt
Selamlar. Az önce Bilgisayarım aniden kapandı ve güç tuşuna basmama rağmen hiç açılmadı. sonra sorunun bios pilinden olabıleceğinden dolayı ekran kartını çıkarttım ve bios pilini çıkarıp taktım. ekran kartı takılı değilken bilgisayar açılmıstı . sonra sorun bios pilindeymıs dedım ve ekran kartını gerı taktım. fakat güc tusuna basmama ragmen pc hala acılmıyordu. bende tam ekran kartının guc kablosunu cıkardım kı ekran kartından alev attı ve hemen pc nin kablosunu cıkardım . ekran kartının ıcınde yanık ızlerı var ama küçük bir bolgede . sızce ekran kartı çöp mü olmustur yoksa tekrar kurtarılabılır mı ?
Garantisi varsa yolla yoksa bir bilgisayarcıya götür çünkü yanık devreler kullandığın sürede kısa devre yapar o zaman kart gg olur

Palo DAYI

80+ Silver

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,145
İsim
Mert Metshi
bende yapyom hdamı yı cıkarıp takıyom kasayı tvye baglamak ıcın zararı varmı kı
hdmi guc girisi olmadigi icin zarari yoktur ben direkt ekran kartinin guc kablosunu cikariyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,556
Üyeler
141,987
Son üye
Exın
Top Bottom