Neler Yeni

Yardım Ekran kartından görüntü gelmiyor

kelomerosan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Kerem Eldes
Arkadaşlar monitör, kablolar, her şey takılı ama görüntü gelmiyor. Güç kabloları tam takılı, farklı hdmi kabloları denedim ve farklı konsol bağlayıp monitörün yuvasında sıkıntı olmadığını gördüm. Gpu ya güç gidiyor, çalışıyor ve fanları dönüyor ama hiçbir görüntü alamıyorum. Ekran kartı 3 fanlı rx 6800, kitlendim kaldım

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
pc yi açarken bi baksana anakartta arıza ışığı yanıyor mu kablolarını kontrol et ayrıca daha öncesinde görüntü var mıydı yoksa yeni taktığın bir şey var mı

eren28tr

80+ Platinum
Arkadaşlar monitör, kablolar, her şey takılı ama görüntü gelmiyor. Güç kabloları tam takılı, farklı hdmi kabloları denedim ve farklı konsol bağlayıp monitörün yuvasında sıkıntı olmadığını gördüm. Gpu ya güç gidiyor, çalışıyor ve fanları dönüyor ama hiçbir görüntü alamıyorum. Ekran kartı 3 fanlı rx 6800, kitlendim kaldım
tam olarak sistem nedir.

Vouxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Burak Çetin
Ramleri çıkartıp tek tek takıp deneyebilirsinizz.

kelomerosan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Kerem Eldes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pc yi açarken bi baksana anakartta arıza ışığı yanıyor mu kablolarını kontrol et ayrıca daha öncesinde görüntü var mıydı yoksa yeni taktığın bir şey var mı
Pc yi 1 senedir kullanıyordum bir anda oldu
Arıza ışığı nerdedir?
Kabloların hepsini birkaç kez kontrol ettim sıkıntı yok

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
PichHasso
Pc yi 1 senedir kullanıyordum bir anda oldu
Arıza ışığı nerdedir?
Kabloların hepsini birkaç kez kontrol ettim sıkıntı yok
ramlerin altında olması lazım cpu gpu diye yazar minik bir lambaları vardır ayrıca farklı bi monitör ile deneme şansın varsa bi dene sıkıntı monitörde de olabilir ani elektrik ile monitör gitmiş olabilir

kelomerosan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Kerem Eldes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ramleri çıkartıp tek tek takıp deneyebilirsinizz.
Hangisi çözdÿ bilmiyorum, ramler mi yoksa daha önce yaptığım bios pilini söküp bekletmek mi ama düzeldi çok teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ramlerin altında olması lazım cpu gpu diye yazar minik bir lambaları vardır ayrıca farklı bi monitör ile deneme şansın varsa bi dene sıkıntı monitörde de olabilir ani elektrik ile monitör gitmiş olabilir
Yok switch bağlamıştım çalışıyordu ama şimdi düzeldi çok teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama şua anda ekran kartının fanları dönmeyi durdurdu? Normalde sıcaklık artmadıkça fanların açılması özelliği yok 1 senedir sürekli açıktı fanlar

Top Bottom