Neler Yeni

Yardım Ekran kartları fiyatları ne zaman düşecek

KirliKill

80+ Silver
valla gardaş sana doğulu agzıyla diyeyim temmuz ayında o kartı 1700 1800 TL gibi fiyatlara bulamazsın çünkü temmuzda yeni stoklar gelse bile hem madenciler hemde oyuncular o kartları kapmak için çalışacaklar ve kim hangi kartı ucuza bulursa hemen kapıp işine bakacak ve sanada kart kalmayacak anladın dimi ahuy
ahuy xD bilmiyorum bu eth ne zaman düşecek. umarım bi vahiy inerde ucuzlar

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Bence 500 TL kar için değmez

KirliKill

80+ Silver
Bende 2aydır bekliyorum ha stoklar düzelicek he düzelicek derken işler dahada boka sardı. Etherumun düşmesi zor gibi şuanlık. her şey miningciler için üretilen ekran kartlarına bağlı onuda ne kadar stok üreticekler bu korona şartlarında belli değil. Daha çok bekleriz gibime geliyor.
imzanızdan anlayabiliyorum ama işte t6 ultra+mag forge100r kasa+1 kilo sütlü bakava yemek istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

500 tl ? :d matematik hocanın numarasını verir misin knk

aLoNeDarK33

80+ Bronze
ahuy xD bilmiyorum bu eth ne zaman düşecek. umarım bi vahiy inerde ucuzlar
tabi bu konuşmayı şaka olsun diye diyorum sakın yanlış anlama ama dediğin gibi bende ucuza bi rx5500 bulup almak için sabah akşam dua ediyorum o yüzden sen bence haline şükret çünkü ablan dedikleri konusunda haklı ve 5500 gübü çok güçlü bi kartın üstünde zaten alabileceğin 4000 4500 tl lik rtx 2060 bulunuyor ve temmuza kadar bilgisayarsız kalmana değmez sonuçta kimse kart bulacağının garantisini vermiyor

bencede değmez çünkü hem temmuza kadar sistemsiz kalıcak hemde şimdi o fiyata satsa bile kart alacağının garantisi yok o yüzden riske girmeyip elindeki için bol bol dua etsin çünkü ben o kart için kurşun atar kurşun yerim şu anki durumumda (imzamdaki sistemi dizdik son erkan kartı kaldı onuda tanıdık bedavaya verdi onu kullanıyoruz)

MrYılmazer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Yusuf Yılmazer
merhaba bilen bilir. rx 5500 xt 4gb kartımı 3000 TL ye satacağım ama ablam satma diyor

neden ndiye soracak olursanız ablam diyor tekrar eskisi gibi olmaz fiyatlar.

diyorum ki abla bak @Etheryum diye bi kripto para var o yüz-

ya sus ömer loo bilmiyorsun sen haaa bak gelir stoğa düzelir ama aldığın fiyata /1780 TL ye) bulamazsın en az 2500 e olur o dediğin rx 5500 xt 4gb kart

bende ona diyorum ki abla temmuza kadar gelecek stok az dişimi sıkacam ba soğutucu fan (t6 ultra) ve kasa alacam(msi mag forge 100r) sizden bi kuruş çıkmayacak

ablamda hayır o fiyata gelmez

abla ama ethe-

SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUS ÖMER SUS BAK DELİRTME SUUUS

evet ben bile ablama inanmaya başladım ekran kartı stokları gelirse fiyat düzelirse eski fiyatlara bulabilecek miyim ? (1780 e )
düsmesi zor gibi

KirliKill

80+ Silver
tabi bu konuşmayı şaka olsun diye diyorum sakın yanlış anlama ama dediğin gibi bende ucuza bi rx5500 bulup almak için sabah akşam dua ediyorum o yüzden sen bence haline şükret çünkü ablan dedikleri konusunda haklı ve 5500 gübü çok güçlü bi kartın üstünde zaten alabileceğin 4000 4500 TL lik rtx 2060 bulunuyor ve temmuza kadar bilgisayarsız kalmana değmez sonuçta kimse kart bulacağının garantisini vermiyor
nein papa ben istemek mag forge 100r ıŞIqLı qAsa iSteMeK yanında sütlü baklava ve ömrü bitmiş hava soğutucu değiştirmek

tabi bu konuşmayı şaka olsun diye diyorum sakın yanlış anlama ama dediğin gibi bende ucuza bi rx5500 bulup almak için sabah akşam dua ediyorum o yüzden sen bence haline şükret çünkü ablan dedikleri konusunda haklı ve 5500 gübü çok güçlü bi kartın üstünde zaten alabileceğin 4000 4500 TL lik rtx 2060 bulunuyor ve temmuza kadar bilgisayarsız kalmana değmez sonuçta kimse kart bulacağının garantisini vermiyor

bencede değmez çünkü hem temmuza kadar sistemsiz kalıcak hemde şimdi o fiyata satsa bile kart alacağının garantisi yok o yüzden riske girmeyip elindeki için bol bol dua etsin çünkü ben o kart için kurşun atar kurşun yerim şu anki durumumda (imzamdaki sistemi dizdik son erkan kartı kaldı onuda tanıdık bedavaya verdi onu kullanıyoruz)
hocam 500 değil 1000 lira ama dediğiniz çok mantıklı :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
mehmet ulakçı
Eğer düzgün ayarlama yaparsa aylık maks 55tl gelir elektrik faturası zaten aylık bilgisayar 20-25tl gibi bir şey ekliyor faturaya mining ile maksimum 40 ekler.
Düzeltme; sadece ekran kartı güç tüketimini hesapladım 70-+100 da sistem güç tüketimi var.

Herucane

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
Canberk pala
Şuanlık 1 düşüş olmaz 7 8 aya diyorum ben Kanka zaten toplama en iyisidir toplayınca çok daha karlı çıkıyorsun

Ceyuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Yunus Kaya
Arkadaslar yil sonu btcnin 100k ya kadar cikmasini bekliyolar. Bunun icin bence bu yil ekran kartlarının fiyatlarinin dusecegi umuduna kapilmayalim. Maalesef😔

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oktay Berk Altıntaş
Stoklar martta düzelecek diye haykırıyordu herkes. Ama düzelmeyi bırak kötüye gidiyor. Yeni kartlarda mining engellenecekti güya, onu da kırdılar tabii ki . Aşırı şişti bir yerde patlayacak ama kimse bilemez....

Egec3535

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Ege
merhaba bilen bilir. rx 5500 xt 4gb kartımı 3000 TL ye satacağım ama ablam satma diyor

neden ndiye soracak olursanız ablam diyor tekrar eskisi gibi olmaz fiyatlar.

diyorum ki abla bak @Etheryum diye bi kripto para var o yüz-

ya sus ömer loo bilmiyorsun sen haaa bak gelir stoğa düzelir ama aldığın fiyata /1780 TL ye) bulamazsın en az 2500 e olur o dediğin rx 5500 xt 4gb kart

bende ona diyorum ki abla temmuza kadar gelecek stok az dişimi sıkacam ba soğutucu fan (t6 ultra) ve kasa alacam(msi mag forge 100r) sizden bi kuruş çıkmayacak

ablamda hayır o fiyata gelmez

abla ama ethe-

SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUS ÖMER SUS BAK DELİRTME SUUUS

evet ben bile ablama inanmaya başladım ekran kartı stokları gelirse fiyat düzelirse eski fiyatlara bulabilecek miyim ? (1780 e )
Temmuzdayız kanka gelmişmi stoklar bak bakalım.

Top Bottom