Neler Yeni

Ekran kartlarının güncel fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

melihv48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Melih Özcan
6750xt geçen günlerde güzel bir fiyata düşmüştü 9 bin tl falandı sanırım fiyat performans olarak çok iyi fiyat idi. Şuan 11 civarı hala alınabilir. Ama ben ray tracing oyun oynayacağım dlss istiyorum ve yayın yapacağım vs dersen Nvidia tarafı daha iyi olur 3060 Ti giriş seviyesi palitler 10.300 civarı şuan. Yine karar olarak sizin seçimleriniz etkili tabi ki :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Halil Kart
6750xt geçen günlerde güzel bir fiyata düşmüştü 9 bin TL falandı sanırım fiyat performans olarak çok iyi fiyat idi. Şuan 11 civarı hala alınabilir. Ama ben ray tracing oyun oynayacağım dlss istiyorum ve yayın yapacağım vs dersen Nvidia tarafı daha iyi olur 3060 Ti giriş seviyesi palitler 10.300 civarı şuan. Yine karar olarak sizin seçimleriniz etkili tabi ki :)
Yani test etme şansım olmadan sadece zannetiğimi söylüyorum. 2k performansının iyi olması, Ray tracing olmasından daha iyi olur diye düşünüyorum. Benim yayınlarla işim yok. DLSS'in de benim 2k beklentimin yanında ne kadar katkısı olur bilemiyorum. Bu üç faktörü ayrı ayrı mı değerlendireyim emin olamadım. :)

Top Bottom