Neler Yeni

Ekran Msi Rtx 2070 ventus gp 8gb kartı hakkında birkaç soru.

kawaii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren
Arkadaşlar toplayacağım sistem şu şekildedir.
Sistem hakkında yorum istemiyorum fakat anlaştığım kişiyle alacağımız ekran kartının stoğu bitmiş sitede. Elinde aynı ekran kartının 15 gün kasada durmuş olanı var 3 5 kere de oyun girilmiş, istersem adıma fatura da kesebileceğini söyledi, 3 yıl da garantisi var ürünün. . Onu takabileceğini söyledi hatta yarın da gidip test edeceğim. Oyun testinde vs neye dikkat etmeliyim nasıl test etmeliyim sizden bu konuda yardım ve fikir istiyorum.

Ek olarak adama 9 ay önce aldığım bu laptobu vereceğim. Adam bunu 9k sayıp üstüne 1k vererek bana üstteki sistemi verecek. Tek ricam bu fiyata şöyle olurdu böyle olurdu diye yorum yapmamanız çünkü adamla zaten anlaştık ve bütçem direkt 9k olmadığı için parçaları seçmekte o kadar özgür değilim, adama isteklerimi söyledim beraber oturduk bu şekilde sistem topladık.

Son düzenleme:

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Sistem hakkında yorum istemiyorum fakat anlaştığım kişiyle alacağımız ekran kartının stoğu bitmiş sitede. Elinde aynı ekran kartının 15 gün kasada durmuş olanı var 3 5 kere de oyun girilmiş, istersem adıma fatura da kesebileceğini söyledi, 3 yıl da garantisi var ürünün. . Onu takabileceğini söyledi hatta yarın da gidip test edeceğim. Oyun testinde vs neye dikkat etmeliyim nasıl test etmeliyim sizden bu konuda yardım ve fikir istiyorum.

Ek olarak adama 9 ay önce aldığım bu laptobu vereceğim. Adam bunu 9k sayıp üstüne 1k vererek bana üstteki sistemi verecek. Tek ricam bu fiyata şöyle olurdu böyle olurdu diye yorum yapmamanız çünkü adamla zaten anlaştık ve bütçem direkt 9k olmadığı için parçaları seçmekte o kadar özgür değilim, adama isteklerimi söyledim beraber oturduk bu şekilde sistem topladık.
sistem resmi nerede

Rikka

80+ Bronze
10K'ya 2070S toplanır.Ben 8K'ya ROG 2070 aldım.Belki zorlarsan 3060TI'lı sistemlere de bak.İlla MSI ASUS olması şart değil.

kawaii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10K'ya 2070S toplanır.Ben 8K'ya ROG 2070 aldım.Belki zorlarsan 3060TI'lı sistemlere de bak.İlla MSI ASUS olması şart değil.
Dostum yazdıklarımı tam okumamışsın herhalde. Sistem tavsiyesi değil ekran kartı test konusunda fikir istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistem resmi nerede
Sistemi internetten sipariş edeceğiz ama istersen sepetteki ekran görüntüsünü atabilirim özel mesaj ile.

Rikka

80+ Bronze
Dostum yazdıklarımı tam okumamışsın herhalde. Sistem tavsiyesi değil ekran kartı test konusunda fikir istiyorum.

Sistemi internetten sipariş edeceğiz ama istersen sepetteki ekran görüntüsünü atabilirim özel mesaj ile.
Kesin o sistemi mi alıcaksın?

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18

Buradan at, herkes yardımcı olsun.

kawaii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA

Oyun testi ypcaksan FPS ve sıcaklıklar, Stres testinde de fan hızı-sesi ve sıcaklıklar.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Evet

Sistem fotoğrafının benim yardım istediğim konuyla ne ilgisi var onu anlamış değilim. Onu açıklarsan yardımcı olabilirim.
Kazık mı, parçaları kaliteli mi, buna bakmak için.
Burada size yardımcı olmak istiyoruz sadece.
Dediğimiz şeyleri boş şeyler olarak görmeyin.
test olarak fps sıcaklık testi prime95 testi furmark testi ve crystal disk info programı ile diskin sağlığına bak

kawaii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren
@Rambo Bıçağı
aadasd.png

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Kazık mı, parçaları kaliteli mi, buna bakmak için.
Burada size yardımcı olmak istiyoruz sadece.
Dediğimiz şeyleri boş şeyler olarak görmeyin.
test olarak fps sıcaklık testi prime95 testi furmark testi ve crystal disk info programı ile diskin sağlığına bak
Biz arkadaşla konuştuk da biraz, satıcı kendi PC'si üzerinden ekran kartını test ettirecek 15 günlük olduğu için akadaştan test yapmasını istedim, işlemci ssd falan test sistemindekiler olmayacak.

kawaii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren
Doğru diyorsunuz ben onu eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın.
@Rambo Bıçağı sadece ekran kartını test edeceğim üstte attığım sisteme test edeceğim ekran kartını ekleyeceğim o kadar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,159
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom