Neler Yeni

Ekrana çıkan bios uyarısı nedir?

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Arkadaşlar son bir kaç haftadır laptopumun ekranına ekran görüntüsünde ki gibi bir uyarı geliyor. Ben genelde iptal'e tıklayarak devam ediyorum. Bios güncellemesi hiç yapmadım laptopuma.
Ekran görüntüsü 2022-05-23 214628.png

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,098
İsim
Emre Zengin
Arkadaşlar son bir kaç haftadır laptopumun ekranına ekran görüntüsünde ki gibi bir uyarı geliyor. Ben genelde iptal'e tıklayarak devam ediyorum. Bios güncellemesi hiç yapmadım laptopuma.
Alıntıyı görüntüle
BİOS güncellemesi yapmak sistemin stabil olmasını sağlıyor. Eğer yapacaksanız laptobunuz şarja takılı iken yapın.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BİOS güncellemesi yapmak sistemin stabil olmasını sağlıyor. Eğer yapacaksanız laptobunuz şarja takılı iken yapın.
Şuana kadar laptop ta hiç bios güncelliğini kontrol etmedim. Bir sorunda yaşamadım laptopun çalışmasında. Güncelleme yapmadan da devam edebilirim o zaman.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,098
İsim
Emre Zengin
Şuana kadar laptop ta hiç bios güncelliğini kontrol etmedim. Bir sorunda yaşamadım laptopun çalışmasında. Güncelleme yapmadan da devam edebilirim o zaman.
Sizin bileceğiniz iş ben HP laptobuma şu zamana kadar 3-4 güncel BİOS sürümü atmışımdır. Az önce baktım yeni BİOS gelmiş. Haftaya onu kurucam. Ben her zaman güncelin kurulmasından yanındayım.

Ekler

• Ekran Görüntüsü (122).png
    Ekran Görüntüsü (122).png
    210.7 KB · Hit: 9
Top Bottom