Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekrana görüntü gelmiyor, sistem çalışıyor

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
Bilgisayarınızı çalıştırdım dediniz fanlar dönüyor dediniz de. Birde ekran kartının ışığı yanıyor mu diye bakar mısınız?

osmnkya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Kaya
Evde PS Xbox veya hdmı ile bağlanan bir cihaz var ise hdmı kablonuzu o cihaz ile bir deneyin. Veya evde 2. Bir hdmı varsa onu kullanın.
sadece TV var, TV kablosu sorunsuz çalışıyor ama bilgisayara takınca görüntü gelmedi, yeni aldığım kabloyu da tvye takıp denedim oda çalışıyor ama görüntü gelmedi bilgisayarda

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
sadece TV var, TV kablosu sorunsuz çalışıyor ama bilgisayara takınca görüntü gelmedi, yeni aldığım kabloyu da tvye takıp denedim oda çalışıyor ama görüntü gelmedi bilgisayarda
Pc nizi birde baglayabiliyorsaniz TV ile deneyin. Olmaz ise daha çok üyesi ve aktif olan forumlarda sormayı deneyin.

osmnkya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Kaya

Ekler

• 20200807_214814.jpg
    20200807_214814.jpg
    776.4 KB · Hit: 32
  • 20200807_214759.jpg
    20200807_214759.jpg
    1.1 MB · Hit: 38

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
Herkes kabloyu sormuş monitörü sormuş ama ekran kartındaki hdmi çıkışını sormamış. Birden fazla hdmi çıkışı var ise bir diğerinde deneyin veya dp kablosuyla vs deneyin.

osmnkya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Kaya
Herkes kabloyu sormuş monitörü sormuş ama ekran kartındaki hdmi çıkışını sormamış. Birden fazla hdmi çıkışı var ise bir diğerinde deneyin veya dp kablosuyla vs deneyin.
iki çıkışta da denedim yine görüntü gelmedi, dp kablosu nedir açıklarmısınız yarın olmazsa yeni kablo alayım, eğer zaten görüntü gelmezse sorun ekran kartıdadır diye düşüneceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

monitörün arkasında iki hdmi çıkışı var ikisinde de denedim ekran kartında bir tane var sadece

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
iki çıkışta da denedim yine görüntü gelmedi, dp kablosu nedir açıklarmısınız yarın olmazsa yeni kablo alayım, eğer zaten görüntü gelmezse sorun ekran kartıdadır diye düşüneceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

monitörün arkasında iki hdmi çıkışı var ikisinde de denedim ekran kartında bir tane var sadece
iki hdmi da görüntü gelmemesi çıkışların bozuk olduğundan değil bence çünkü biri bozuk olsa anlarım ama iki hdmi çıkışı da çalışmıyorsa garantiye yollayın. DP kablosu DisplayPort kablosudur. HDMI ile benzer yapıdadır

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Görkem Mazlum
benim de başıma gelmişti her şey çalışıyor falat ekrana görüntü gelmiyordu garantiye yolladım işlemci sıkıntılı diyip değişim yapmışlardı bi gösterin derim

Top Bottom