Neler Yeni

EKRANA GÖRÜNTÜ GELMİYOR YARDIM

crunelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Alp Çınar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Anime, Teknoloji
Arkadaşlar bilgisayara işlemci ve 2 adet ram aldım montajı sorunsuz yaptım fakat ekrana görüntü gelmiyor. Bilgisayar güç tuşuna basılı tutuyorum kapanmıyor. Işıklar ve fanlar çalışıyor. Lütfen yardım edin.

ram leri doğru taktığından emin ol, yerlerine oturmuş mu bak, çıkar yer değiştir tak öyle dene bir de.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Görüntü kablosu ekran kartına takılı değil mi? Bazen anakarta takan olabiliyor.

crunelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Alp Çınar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Anime, Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ram leri doğru taktığından emin ol, yerlerine oturmuş mu bak, çıkar yer değiştir tak öyle dene bir de.
Merhaba rgbleri yanıyor fakat b450m s2h anakartıma hic bir sekilde bios update yapmamıştım, ryzen 3 3100den ryzen 5 5500 e geçtiğim için ekran gelmiyo olabilir mi?

O kadar bilgili değilim ama anakartına bios update yapmadıysan bu önemli bir şey gibi duruyor, ben pc yi ilk aldığımda senin yaşadığın sorunları yaşadım, bios update benim sorunlarımı çözdü, bence eski işlemcin ile ramleri dene, eğer açılıyorsa sorun işlemci kısmındadır, bunun çözümü de bios update gibi duruyor dostum. Dediğim gibi çok bilgili değilim, sadece tecrübelerimden yola çıkararak mantıklı geldiği için bu öneride bulunuyorum, denemeden önce diğer bilgili arkadaşların yorumlarını da dikkat almanı öneririm.

Top Bottom