Neler Yeni

Ekranda kırmızı lekeler

Xanthe#

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda KANTIK
Merhaba,
2-3 saat oyun oynadıktan sonda ekranda kırmızı çizgiler ve lekeler beliriyor masaüstü ve oyunda görünüyor reset atarken gelen windows ekranında ise kayboluyor sorunun ekran kartından kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü idarelik bir evga gtx760 sc aldım, monitörüm dell s2422hg problemin monitörde olacağını sanmıyorum. Sorunla alakalı fotoğrafı bırakıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim. Ekran kartı dışındaki tüm bileşenlerim sıfır.

Ekler

• 4B8752ED-A840-4944-A5F6-D4EDB08EFAC9.jpeg
    4B8752ED-A840-4944-A5F6-D4EDB08EFAC9.jpeg
    2.6 MB · Hit: 33

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,976
İsim
HBE
Sorun ekran kartında bu aşikâr. Uzun süreli yorgunluğa gelemiyor demekki kartınız. Daha dikkatli ve stabil şartlarda kullanmayı deneyin yada yeni bir grafik kartı edinmeye çalışın. Bu tür sorunlar ekran kartlarında çözülemez değil fakat uğraştırıcı şeyler olabiliyor. Ekran kartlarının tamiratları konusunda daha bilgili bir arkadaş var mı bilmiyorum fakat olursa zaten yazacaktır. Bir tamirci ile de görüşmenizde fayda görüyorum.

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,140
İsim
Mehmet emre börekçi
Galiba lehimler temazsızlık yapıyor ısındığı ve yük altına girdiği zaman

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Merhaba,
2-3 saat oyun oynadıktan sonda ekranda kırmızı çizgiler ve lekeler beliriyor masaüstü ve oyunda görünüyor reset atarken gelen windows ekranında ise kayboluyor sorunun ekran kartından kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü idarelik bir evga gtx760 sc aldım, monitörüm dell s2422hg problemin monitörde olacağını sanmıyorum. Sorunla alakalı fotoğrafı bırakıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim. Ekran kartı dışındaki tüm bileşenlerim sıfır.
Ekran kartı gidici gibi, bir reballing lazım buna.

Top Bottom