Neler Yeni

EKRANIM ANLIK BOZULUYOR LÜTFEN YARDIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış
Bilgisayarı komple yeni aldım Monitör felan kasa 1 hafta oldu 3 gündür böyle bir sorun yaşıyorum nedeni nedir acaba?
Monitör: AOC 25G3ZM
Ekran kartı: 4060Ti

Mesaj otomatik birleştirildi:

+

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Burhan Bey
Hocam muhtemelen uygulamadan kaynaklı bir sorun, bazen ben de tarayıcıdan youtube izlerken benzer şeyler yaşıyorum. Oyun da veya tam ekran film-video izlerken de yaşıyor musunuz bu durumu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Burhan Bey
Her zaman oluyorsa başka bir sorun vardır, görüntü kablosunu ve giriş-çıkış portlarını değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmak da faydalı olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Burhan Bey
Hocam kablodan kaynaklanıyor olabilir, kutudan hem HDMI hem DP kablosu çıkıyor gibi görünüyor. Hangisiyle bağladıysanız diğeriyle bağlamayı deneyin. Farklı, kaliteli bir kabloyla da deneyebilirsiniz. Panelde bir sıkıntı yoktur umarım, bunu deneyerek azından bu ihtimali elemiş oluruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kablodan kaynaklanıyor olabilir, kutudan hem HDMI hem DP kablosu çıkıyor gibi görünüyor. Hangisiyle bağladıysanız diğeriyle bağlamayı deneyin. Farklı, kaliteli bir kabloyla da deneyebilirsiniz. Panelde bir sıkıntı yoktur umarım, bunu deneyerek azından bu ihtimali elemiş oluruz.
hdmi kablosunuda denedim ondada oldu heralde monitörde sıkıntı var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,647
Üyeler
156,644
Son üye
marju01
Top Bottom