Neler Yeni

El Capitan çalışmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
15 günlük bekleyiş bugün sona erdi. Kargo elime ulaştı. Bütün bileşenleri eksiksiz ve kargoda mı gayet iyiydi. Ekran kartını taktım tüm bağlantılarını yaptım. Kasanin arkasında bulunan güç kaynağı kontrol düğmesini açtım ve güç düğmesine bastım, ve sistem de tık yok çalişmiyor.Başka güç kabloları ile başka prizlerde denedim durum aynı.güç kaynağından anakartı gelen tüm bağlantıları kontrol ettim kasanın power düğmesinden gelen power switch bağlantısında da peroblem yok. Benim anlamadığım bu sistemler kontrol edilerek gelmiyor mu,? Bunu bile bile bu şekilde gönderecek halleri yok. Taşıma aşamasında güç kaynagi bozuldu sanırım. Aklına bir şey geliyor mu üstad @Abdullah Hacıgül

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,123
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Hiç tepki mi yok? BIOS güncellemesi falan yapıyorlar testsiz yollamaları imkansız...

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Syinex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Syinex
15 günlük bekleyiş bugün sona erdi. Kargo elime ulaştı. Bütün bileşenleri eksiksiz ve kargoda mı gayet iyiydi. Ekran kartını taktım tüm bağlantılarını yaptım. Kasanin arkasında bulunan güç kaynağı kontrol düğmesini açtım ve güç düğmesine bastım, ve sistem de tık yok çalişmiyor.Başka güç kabloları ile başka prizlerde denedim durum aynı.güç kaynağından anakartı gelen tüm bağlantıları kontrol ettim kasanın power düğmesinden gelen power switch bağlantısında da peroblem yok. Benim anlamadığım bu sistemler kontrol edilerek gelmiyor mu,? Bunu bile bile bu şekilde gönderecek halleri yok. Taşıma aşamasında güç kaynagi bozuldu sanırım. Aklına bir şey geliyor mu üstad @Abdullah Hacıgül
Geçmiş olsun. Bu video işini görebilir benim eski pc de ekran kartı yanmış bu video sayesinde sorunu buldum yaptım pc yi

Chapin

80+ Silver
Kasaya hiç elektirik gelmiyor diye bir şey olmaz sistemde montaj yaparken kısa devre olmuş olabilir kasa power tuşuna bastığınızda fanlar çok hafif oynuyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf Kenan Doğan
öncelikle satıcı ile iletişime geç genelde toplarken masada bulunan psu'u kullanırlar senin sipariş ettiğini bios ayarlarını ve driver kurduktan sonra birleştirip yollarlar. kabloları psu girişinden takip ederek bak bios pilini kontroll et parçalar tam takılımı onada bir bak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
Kasaya hiç elektirik gelmiyor diye bir şey olmaz sistemde montaj yaparken kısa devre olmuş olabilir kasa power tuşuna bastığınızda fanlar çok hafif oynuyor mu?
Hayır hiç bir hareket yok. Ne fanlarda ne anakart lefdlerinde. Görüntü gelmeme sorunu değil arkadaşlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
öncelikle satıcı ile iletişime geç genelde toplarken masada bulunan PSU'u kullanırlar senin sipariş ettiğini bios ayarlarını ve driver kurduktan sonra birleştirip yollarlar. kabloları PSU girişinden takip ederek bak bios pilini kontroll et parçalar tam takılımı onada bir bak.
Aynen PSU da tık yok. Belkide PSU üzerindeki açma kapatma kontrol anahtari bozuk bilemiyorum. Çok kotu moralim bozuldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzatma kablosu ile bağlandınız dimi?
2 farklı uzatma kablosu denedim. Sorun olabilir diye doğrudan duvardaki prizede taktım sonuç aynı.

Top Bottom