Neler Yeni

EL CAPITAN Servisten Döndü

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Okan
Merhaba Arkadaşlar daha önceden de konu açmıştım El Capitanla ilgili sorun yaşayan Abdullah Kardeşimin deyimiyle %5 in içindeydim hediye soğutucu takılmamıştı ve ekran kararma sorunu vardı 16 Mayıs'ta servise gönderdiğim cihazım bugün geldi. Peki neler değişti:
1.Hediye soğutucu takılı geldi.
2.Ekran Kararma sorunu çözüldü
3.Kasa fanları artık sessiz çalışıyor ilk geldiğinde helikopter pervanesi gibi ötüyorlardı şu an çok sessiz çalışıyor.
Sonuç olarak çok şükür sorunsuz El Capitan alan %95 içine dahil oldum.Abdullah Bey'e sorunumun başından itibaren ilgilendiği için teşekkür ederim.İncehesap bu süreçte iletişimde kaldık verdiği destek için onlara da teşekkür ederim.Velhasıl El Capitan şimdi oldu :)

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,050
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Hayırlı olsun :D

RmzDayi

80+ Silver
hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanırsın inşaAllah

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
hayırlı olsun kardeşim

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ensar
Hayırlı olsun. :)

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Hayırlı uğurlu olsun.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Merhaba Arkadaşlar daha önceden de konu açmıştım El Capitanla ilgili sorun yaşayan Abdullah Kardeşimin deyimiyle %5 in içindeydim hediye soğutucu takılmamıştı ve ekran kararma sorunu vardı 16 Mayıs'ta servise gönderdiğim cihazım bugün geldi. Peki neler değişti:
3.Kasa fanları artık sessiz çalışıyor ilk geldiğinde helikopter pervanesi gibi ötüyorlardı şu an çok sessiz çalışıyor.
Sonuç olarak çok şükür sorunsuz El Capitan alan %95 içine dahil oldum.Abdullah Bey'e sorunumun başından itibaren ilgilendiği için teşekkür ederim.İncehesap bu süreçte iletişimde kaldık verdiği destek için onlara da teşekkür ederim.Velhasıl El Capitan şimdi oldu :)
Hayırlı olsun. Güle güle kullan.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Hayırlı olsun.

e_cnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
EMRE
Hayırlı olsun. Wraith prism işlemci soğutucusu sizde sesli çalışıyor mu?
Masaüstünde boş haldeyken işlemci frekansi bir 4200 MHz oluyor bir 3600 MHz oluyor. Bu dalgalanmadan dolayi soğutucu bilgisayar bostayken bile sesli çalışıyor. Ayrıca sabit hızla da değil. Bir hızlanıyor (gürültü baya artıyor) bir yavaşlıyor. Bu şekilde çok rahatsız ediyor.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Hayırlı olsun. Sorunların neyden kaynaklandığını söylediler mi?

Tarık Baskan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Rechete
hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Okan
Hayırlı olsun. Sorunların neyden kaynaklandığını söylediler mi?
Güncelleme yaptıklarını söylediler herhangi bir parça değişikliği olmamış sonuç güzel
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun. Wraith prism işlemci soğutucusu sizde sesli çalışıyor mu?
Masaüstünde boş haldeyken işlemci frekansi bir 4200 MHz oluyor bir 3600 MHz oluyor. Bu dalgalanmadan dolayi soğutucu bilgisayar bostayken bile sesli çalışıyor. Ayrıca sabit hızla da değil. Bir hızlanıyor (gürültü baya artıyor) bir yavaşlıyor. Bu şekilde çok rahatsız ediyor.
Şimdilik gayet normal çalışıyor

Top Bottom