Neler Yeni

Elden Ring blaidd ulumuyor

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
alican mansuroğlu
Elden ringde üç kız kardeş görevini aldım seluvis ve lji ile görüştüm hatta seluvisun görevini de yaptım blaidd ile görüşmeye çalıştığımda ulumuyor parmak şıklatıyorum hiçbirşey olmuyor baya bi video izledim bi türlü yapamadım çık gir yaptım oyuna gene olmadı blaiddle görüşmek için ljinin görevini mi yapmam lazım wikide öyle bir şey yazmıyor napacam 1 saattir kafam karışık.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,318
İsim
ismail
Konudan bağımsız blaidd'in kılıç ne güzel yahu

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
alican mansuroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Eray Yılmaz
Elden ringde üç kız kardeş görevini aldım seluvis ve lji ile görüştüm hatta seluvisun görevini de yaptım blaidd ile görüşmeye çalıştığımda ulumuyor parmak şıklatıyorum hiçbirşey olmuyor baya bi video izledim bi türlü yapamadım çık gir yaptım oyuna gene olmadı blaiddle görüşmek için ljinin görevini mi yapmam lazım wikide öyle bir şey yazmıyor napacam 1 saattir kafam karışık.
direk 3 kız kardeş görevine vardınız zaman o görevi yapamıyorsun aşşağıda kuyuda bir yerlerde bekliyor seni.

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
alican mansuroğlu
direk 3 kız kardeş görevine vardınız zaman o görevi yapamıyorsun aşşağıda kuyuda bir yerlerde bekliyor seni.
zaten oraları geçtim ondan sonra diğer 2 kişiyle konuştum ama blaiddi bulamıyorum olması gereken yere gidiyorum uluması gerekiyor o uluduktan sonra da benim parmak şıklatma hareketiyle onu çağırmam gerekiyor ama olmuyor işte çağıramıyorum

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Eray Yılmaz
zaten oraları geçtim ondan sonra diğer 2 kişiyle konuştum ama blaiddi bulamıyorum olması gereken yere gidiyorum uluması gerekiyor o uluduktan sonra da benim parmak şıklatma hareketiyle onu çağırmam gerekiyor ama olmuyor işte çağıramıyorum
seveilus'un kargosunu nepheli loux'a falan teslim ediniz mi hocam tüm o görevleri yaptınız değilmi aşağıdada olmaması lazım ozaman bunun dışında bir bilgim yok.

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
alican mansuroğlu
seveilus'un kargosunu nepheli loux'a falan teslim ediniz mi hocam tüm o görevleri yaptınız değilmi aşağıdada olmaması lazım ozaman bunun dışında bir bilgim yok.
evet sevliusun görevini yaptım ljinin görevini yapmadım ama ve bir türlü konuşamıyorum blaidd ile

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)
Hocam özel ifadeyi doğru seçtiğiniz'den emin misiniz?

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
alican mansuroğlu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,624