Neler Yeni

Elden Ring Modlu Oynanır Mı? (Güncel)

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,544
İsim
bilo
Discord
b1l0
Merhaba elden ring goty seçildikten sonra iyice oynama isteğim arttı lakin souls like oyunlarla pek aram yok genelde erken tilt olup oyunları bırakabiliyorum. Sorum başlıktaki gibi elden ringi modlayıp oynasam nasıl olur bence gayet güzel zevk alırım gibi sizin düşünceleriniz neler. Moddan kastım alınan damage azalacak canımız ve hasarımız fazla olacak vs. (Not: Oyun steamde aile paylaşımı ile mevcut var.)

Son düzenleme:

pc ustasi1

80+ Silver
Merhaba elden ring goty seçildikten sonra iyice oynama isteğim arttı lakin souls like oyunlarla pek aram yok genelde erken tilt olup oyunları bırakabiliyorum. Sorum başlıktaki gibi elden ringi modlayıp oynasam nasıl olur bence gayet güzel zevk alırım gibi sizin düşünceleriniz neler. Moddan kastım alınan damage azalacak canımız fazla olacak vs. (Not: Oyun steamde aile paylaşımı ile mevcut var.)
dün twitchde gördüm adam elden ringe inanmicaksın ama tofaş modu yüklemiş oynuyodu kanka bayada güzeldi bence zevk alınır

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,544
İsim
bilo
Discord
b1l0
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dün twitchde gördüm adam elden ringe inanmicaksın ama tofaş modu yüklemiş oynuyodu kanka bayada güzeldi bence zevk alınır
Merhaba elden ring goty seçildikten sonra iyice oynama isteğim arttı lakin souls like oyunlarla pek aram yok genelde erken tilt olup oyunları bırakabiliyorum. Sorum başlıktaki gibi elden ringi modlayıp oynasam nasıl olur bence gayet güzel zevk alırım gibi sizin düşünceleriniz neler. Moddan kastım alınan damage azalacak canımız fazla olacak vs. (Not: Oyun steamde aile paylaşımı ile mevcut var.)
+olarak steamde modlamamın sakıncası olur mu

Top Bottom