Neler Yeni

Elektrik elektronik mühendisi otomotiv sektöründe çalışabilir mi?

Mr.Snape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Eren oruç
Merhaba çocuklukta beri hayalimde elektrik elektronik mühendisliği var ama yapmak istediğim iş arabalarla ilgili araba tamiri üzerine bir şirket kurmak istiyorum sanayi gibi bişey değil. Elektrik elektronik mühendisi otomotiv sektöründe çalışabilir mi yoksa otomotiv sektöründe çalışmak için otomativ yada makine mühendisliği mi okumak gerek.

Zechion

80+ Silver
Merhaba çocuklukta beri hayalimde elektrik elektronik mühendisliği var ama yapmak istediğim iş arabalarla ilgili araba tamiri üzerine bir şirket kurmak istiyorum sanayi gibi bişey değil. Elektrik elektronik mühendisi otomotiv sektöründe çalışabilir mi yoksa otomotiv sektöründe çalışmak için otomativ yada makine mühendisliği mi okumak gerek.
Mekatronik okumaktayım arabaları yapan robot mekanik kol gibi şeyleri yapıyoruz biz. Elektronik mühendisliğinin de pek farkı olmayacağını düşünüyorum.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
O dala girer mi bilmiyorum ama yazılım üzerine bir firmada çalışabilirsin. Chip tuning işleri vs.
Ya da elektrikçide çalışabilirsin

Mr.Snape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Eren oruç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O dala girer mi bilmiyorum ama yazılım üzerine bir firmada çalışabilirsin. Chip tuning işleri vs.
Ya da elektrikçide çalışabilirsin
Yazılım üzerine çalışabilirim evet ilgimde var ama otomotiv sektöründe çalışmak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,899
İsim
Emir Yusuf
Sakarya'da yaşıyorum, burada Toyota fabrikası var. Benim arkadaşım beraber okuduğumuz Ticaret Lisesi'nden mezun olup Toyota'ya başvurdu ve alındı. Çocuğun müziğe çok yatkınlığı var. Evinde bir müzik sistemi var görmen lazım. Facebook'ta sürekli evdeki sisteminden videolar paylaşıyordu. Toyota da bunu gördü de mi aldı bilinmez ama şuan yeni Corolla'ların ses sistemini takmakla görevli eleman olarak çalışıyor :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,808
Üyeler
150,154
Son üye
HasanOlca
Top Bottom