Neler Yeni

Çözüldü✓ Elektrik kesildi pc boot up ekranında kaldı

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Erdem Yavuzer
Az önce oyun oynarken elektrikler kesildi hemen fişi çıkartıp gelmesini bekledim geri geldiğinde pc yi açtım ama yükleme ekranında takılı kaldı yeniden başlattığımda açıldı ve yanık kokusu geldi normalmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsmail Enes
Geçmiş olsun kardeşim bu tür durumlarda statik elektrik birikir kasa içerisinde psu kablosunu çekip 10 dakika bekledikten sonra kabloyu takmadan açma kapatma tuşuna 10 sn kadar basılı tut sonrasında elini çekip 3 4 kere bas çek yap sonrasında aç bakalım

Zexius

80+ Bronze
Az önce oyun oynarken elektrikler kesildi hemen fişi çıkartıp gelmesini bekledim geri geldiğinde pc yi açtım ama yükleme ekranında takılı kaldı yeniden başlattığımda açıldı ve yanık kokusu geldi normalmi?
Bu yüzden ups alın diyoruz kardeşim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Erdem Yavuzer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçmiş olsun kardeşim bu tür durumlarda statik elektrik birikir kasa içerisinde psu kablosunu çekip 10 dakika bekledikten sonra kabloyu takmadan açma kapatma tuşuna 10 sn kadar basılı tut sonrasında elini çekip 3 4 kere bas çek yap sonrasında aç bakalım
şu an normal çalışıyor ama herhangi bir hasar varmı bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu yüzden ups alın diyoruz kardeşim.
ups alıcak param yok akım korumalı priz iş görürmü?

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsmail Enes
şu an normal çalışıyor ama herhangi bir hasar varmı bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ups alıcak param yok akım korumalı priz iş görürmü?
Msi kombustor indir kardeşim uygulama içerisindeki tiklerden artıfacts i işaretleyip teste başla sağ altta 0/0 var eğer hata varsa artar o

Top Bottom