Neler Yeni

Elektronik cihazların ulaşılması zor olmasını savunanlar hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
b
Enis abi burada biraz konuşmuştu bu konuda. ( saniyeli attım açıp bakabilirsiniz)
bu videoyu 10 kez izledim ve zaten biliyorum haklı olduğu doğru ama burdaki tek şey kosnol değil direk bütün elektronik eşyaların sadece elit bir kesimin ulaşabilmesi normal gibi karşılıyorlar

• Beğen
Reaksiyonlar: Sola

Sola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Anıl Efe Güder
b

bu videoyu 10 kez izledim ve zaten biliyorum haklı olduğu doğru ama burdaki tek şey kosnol değil direk bütün elektronik eşyaların sadece elit bir kesimin ulaşabilmesi normal gibi karşılı
Normal karşılayanlarda hiçbir araştırma yapmayıp her duyduğuna inanlar. Genelde de bunlar 40 yaş ve üstü insanlar oluyor. Gençlerin geleceğine de oylarla bu insanlar karar veriyolar ya en kötü yanı da o. Türk gençlerinin geleceğini çaldılar ve hala yeni nesillerin de geleceğini çalmaya devam ediyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
Normal karşılayanlarda hiçbir araştırma yapmayıp her duyduğuna inanlar. Genelde de bunlar 40 yaş ve üstü insanlar oluyor. Gençlerin geleceğine de oylarla bu insanlar karar veriyolar ya en kötü yanı da o. Türk gençlerinin geleceğini çaldılar ve hala yeni nesillerin de geleceğini çalmaya devam ediyorlar.
ve artık bu gençlerede yayılmaya başladı teknoloji çağında büyüyen gençler bile artık bunun doğru olduğunu savunabiliyor

• Beğen
Reaksiyonlar: Sola
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,879
Üyeler
150,954
Son üye
Van Der Linde
Top Bottom