Neler Yeni

Elektronik sigara önerisi

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ahmet Aydın
Uzun ömürlü bi elektronik sigara almak istiyorum. Çok pahalı olmasın ama kalitesiz de olmasın.

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ahmet Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Elektronik sigaraya bulaşmayın. Likiti, coili vs... işin içinden çıkıp bırakamıyorsunuz. Mini nargile gibi bir şey olduğu için istediğin tarzda içebilmek bırakmayı zor kılıyor, istediğin aromadan iç, istersen sigara çekimi iç, istersen nargile çekimi iç. Sigara gibi içtikten sonra bir kenara bırakmanız zor oluyor. Yerinizde olsam hiç bulaşmazdım. 1.5 yıl kadar da ben kullandım, sonra normal sigaraya geri geçtim.

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ahmet Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben artık sürekli sigara almak istemiyorum. O yüzden elektronik almak istiyorum.

ESTAROSSA58

80+ Bronze
Elektronik sigaraya bulaşmayın. Likiti, coili vs... işin içinden çıkıp bırakamıyorsunuz. Mini nargile gibi bir şey olduğu için istediğin tarzda içebilmek bırakmayı zor kılıyor, istediğin aromadan iç, istersen sigara çekimi iç, istersen nargile çekimi iç. Sigara gibi içtikten sonra bir kenara bırakmanız zor oluyor. Yerinizde olsam hiç bulaşmazdım. 1.5 yıl kadar da ben kullandım, sonra normal sigaraya geri geçtim.
daha az zararlı deilmi dostum neden geçtin

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
daha az zararlı deilmi dostum neden geçtin
O iş öyle olmuyor maalesef. Elektronik sigara normal sigaradan daha fazla bağımlılık yapıyor ve normal sigaradan daha fazla içiyorsun. Dediğim gibi elinde mini nargile oluyor. İstediğin aromadan içebiliyorsun, istediğin şekilde çekimi yapabiliyorsun (istersen sigara çekimi (dudaktan çektiğin), istersen nargile çekimi (akciğere doğru çektiğin)), bir de sigara gibi sönüp biten bir şey değil, baya fazlaca içiyorsun. Normal sigarayı ister iç, ister içme rüzgardan dolayı bitsin, genelde bitmiştir der ikinciyi (genelde) yakmazsın, orada bırakırsın. Üstelik normal sigaraya göre daha fazla ciğerlerini dolduruyor, bu da rahatsız edici oluyor. Ben kaliteli bir smoke marka elektronik sigara almıştım, likitlerim de baya kaliteliydi ucuza kaçmamıştım. 1.5 yıl kadar kullandıktan sonra fark ettim ki, hem çok içiyorum, hem de bırakamıyorum (sürekli içesim geliyor), normal sigarada 1 yada 2 tane üst üstte içince, tamam yetti dersin, bunda böyle bir şey olmuyor. Dolayısıyla ciğerlerin de çok fazla doluyor. Bende bu sebeple normal sigaraya tekrar geçtim. Evet, elektronik sigara daha az zararlı fakat, çok daha fazla içiyorsun.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,515
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord